En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 23:29
Gaziantep'teki İhaleler

Gaziantep'teki İhaleler

Gaziantep’te düzenlenen ihaleler şöyle:

Gaziantep İl Özel İdaresinden yapılan açıklamada, idarenin mülkiyetindeki 88 bin 888 metrekarelik fıstık bahçesinin yıllık 3 bin 525 lira muhammen bedelle üç yıllığına kiraya verilmesi işi için ihale düzenlendiği belirtildi.

Nizip ilçesi İbrahimşehir köyü Karakuyu mevkisinde bulunan fıstık bahçesinin kiraya verilmesi için düzenlenen ihalenin, 9 Kasım 2010 Salı günü saat 14.00'te İl Özel İdaresi il encümeni toplantı salonunda yapılacağı kaydedildi.

İstekliler şartnameyi Gaziantep İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görebilecek.

PETROL ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAK:

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ihaleyle petrol ürünleri satın alacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, belediyenin 2011 yılı ihtiyacının karşılanması için kırsal motorin, motorin, kurşunsuz benzin, özel kalorifer yakıtı ve madeni yağ satın alımı amacıyla ihale düzenlendiği, ihalenin 22 Kasım 2010 Pazartesi günü saat 10.00'da encümen salonunda yapılacağı ifade edildi.

Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Satın Alma Daire Başkanlığı İhale Alım Satım Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve 100 liraya satın alınabileceği bildirildi.

DÖŞEME MALZEMELERİ ALIM İHALESİ:

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi döşeme malzemeleri alım ihalesi düzenledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, bazalt bordür ve bazalt döşeme malzemeleri satın alımı için ihale düzenlendiği, ihalenin 8 Kasım 2010 Pazartesi günü saat 10.00'da encümen salonunda yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, ihale dokümanının Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Satın Alma Daire Başkanlığı İhale Alım Satım Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve 100 liraya satın alınabileceği kaydedildi.

OTOYOL AĞAÇLANDIRMA İHALESİ:

Adana-Gaziantep-Şanlıurfa Otolunun Gaziantep il sınırları içerisindeki kesimlerinde ağaçlandırma çalışması yapılacak.

Gaziantep İl Çevre ve Orman Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Adana-Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun Gaziantep bölümünün ağaçlandırılması amacıyla makineli arazi hazırlığı işi için ihale düzenlendiği, ihalenin 5 Kasım 2010 Cuma günü saat 10.00'da yapılacağı belirtildi.

İhale dokümanının Gaziantep İl Çevre ve Orman Müdürlüğünde görülebileceği ve 50 liraya satın alınabileceği kaydedildi.

Ağaçlandırma çalışması için makineli arazi hazırlığı çalışması, yüklenici firma tarafından yer tesliminden itibaren 45 günde tamamlanacak.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA SATIYOR:

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2 akaryakıt ve LPG istasyonu arsasını toplam 2 milyon 826 bin 717 liraya satışa çıkardı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleyle, Umut Mahallesi'nde bulunan 2 bin 851 metrekare arsa, metrekaresi 625 lira rayiç ve 1 milyon 782 bin 731 lira toplam muhammen bedelle satışa çıkarıldı.

İhale ayrıca, 26 Aralık Mahallesi'nde bulunan 2 bin 319 metrekare arsanın da 450 lira rayiç ve 1 milyon 43 bin 986 lira toplam muhammen bedelle satışını öngörüyor.

Akaryakıt ve LPG istasyonu arsası olan taşınmazların satışı için düzenlenen ihale 9 Kasım 2010 Salı günü saat 14.00'te Gaziantep Büyükşehir Belediyesi encümen toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Kapalı teklif usulü artırma yöntemiyle yapılacak ihalenin şartnamesi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İhale Alım Satım Şube Müdürlüğünden 250 liraya satın alınabilecek.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
01-11-2010
Bu haber toplam 11625 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?