En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 17.03.2018 16:17
Emlak Konut Tuzla Emlak Konutları İçin İhale Düzenliyor

Emlak Konut Tuzla Emlak Konutları İçin İhale Düzenliyor

Emlak Konut GYO Tuzla Emlak Konutları 1 Etap inşaat işi için ihale düzenliyor.

Emlak Konut GYO, Tuzla Emlak Konutları 1. etap 1. kısımda sosyal donatı ile Ataşehir bölge parkı inşaatları ve çevre düzenlemelerini yaptırmak üzere ihale açtı.

Buna göre, Tuzla 1. etap kısım işiyle tünel kalıp sistemi ile 666 adet konut ve 8 adet ticaret inşaatı, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1'er adet sosyal donatı, okul, spor salonu, cami ve şadırvan inşaatı ile ada içi altyapı, imar yolları ve çevre düzenlemesi inşaatı gerçekleştirilecek.
Ataşehir bölge parkı işi ise konvansiyonel kalıp sistemi ile 3 adet hizmet binası, 2 adet çeşme, 1'er adet saat kulesi, muvakkithane, park girişi, park güvenlik birimi, su deposu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işlerini kapsayacak. Söz konusu işlerin süresi yer tesliminden itibaren 800 gün olarak belirlendi.

İhale, 16 Mayıs 2011 tarihinde saat 14.30'da Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğünde ''açık ihale usulü'' ile gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı tüm isteklilerin katılabileceği ihalede şartname bedeli mukabili, Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğünden temin edilebilecek.
Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden aynı adrese verilecek. Buna göre üzerine ihale yapılan istekli ile anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
11-04-2011
Bu haber toplam 15390 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?