En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 20.12.2014 05:47
Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesindeki taşınmazı , turizm tesis alanı olarak projelendirerek 31 yıl süreyle kiraya vermek üzere ihale açtı.

Küçükkuyu beldesinde 3 bin 422 metrekare kargir ev ve arsası, yapım karşılığı uzun süreli kiralama modeli çerçevesinde, mevcut imar durumuna göre (turizm tesis alanı) projelendirilerek en az 3 yıldız standartlarında otel yaptırılmak üzere, inşaat süresi olan 3 yıl dahil 31 yıllığına kiraya verilecek.

Kapalı teklif usulü ile yapım karşılığı kira ihalesi, 15 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00'te Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.

Muhammen bedeli 2 milyon 770 bin 945 lira olarak belirlenen ihalede katılımcılardan 83 bin 128 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler, ihale dokümanlarını mesai saatleri içerisinde Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünden görebilecekler.

Kira işinde, yüklenicisi tüm masrafları karşılanmak üzere, imar durumunda belirtilen turizm tesis alanı fonksiyonu doğrultusunda, en az 3 yıldız standartlarında otel yaptıracak ve projelendirecek.

Yapılacak olan tesise ait mimari, statik, mekanik, elektrik ve diğer tüm uygulama projelerinin ve imalat detayları hazırlanacak.

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile gerekli tüm kurum ve kuruluşların onayının alınmasına müteakip, inşaat ruhsatı alınacak ve inşaat bitirilerek tesis tüm ekipman ve iç donanımı ile tamamlanmış olarak gerekli tüm izinler alınarak, tüm donatılarıyla birlikte işletmeye açılacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İBB, Başakşehir'de 162 Konut Yaptırmak İçin İhale Düzenliyor


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesi'nde 162 adet konut, altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırmak için 23 Aralık'ta ihale düzenleyecek..

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), "Başakşehir İlçesi, Ziya Gökalp Mahallesi, 1367 Ada, 1 parselde 162 Adet Konut Ada İçi Altyaoı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi Yapım İşi" adı altında Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesi'nde 162 adet konut yaptırmak için ihale gerçekleştireceğini duyurdu.
 
İhale, 23 Aralık 2014'te İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek olup saat 11.30'da başlayacak olup açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhaleyi kazanan firma, İBB ile sözleşme imzaladığı tarihten itibaren 10 gün içinde yapım işine başlayacak ve 1,5 yıl sonra konut teslimini gerçekleştirecek.
 
 
İhale detaylarını görüntülemek için TIKLAYINIZ
 
24-11-2010
Bu haber toplam 7779 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?