En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 03.03.2015 13:11
Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesindeki taşınmazı , turizm tesis alanı olarak projelendirerek 31 yıl süreyle kiraya vermek üzere ihale açtı.

Küçükkuyu beldesinde 3 bin 422 metrekare kargir ev ve arsası, yapım karşılığı uzun süreli kiralama modeli çerçevesinde, mevcut imar durumuna göre (turizm tesis alanı) projelendirilerek en az 3 yıldız standartlarında otel yaptırılmak üzere, inşaat süresi olan 3 yıl dahil 31 yıllığına kiraya verilecek.

Kapalı teklif usulü ile yapım karşılığı kira ihalesi, 15 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00'te Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.

Muhammen bedeli 2 milyon 770 bin 945 lira olarak belirlenen ihalede katılımcılardan 83 bin 128 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler, ihale dokümanlarını mesai saatleri içerisinde Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünden görebilecekler.

Kira işinde, yüklenicisi tüm masrafları karşılanmak üzere, imar durumunda belirtilen turizm tesis alanı fonksiyonu doğrultusunda, en az 3 yıldız standartlarında otel yaptıracak ve projelendirecek.

Yapılacak olan tesise ait mimari, statik, mekanik, elektrik ve diğer tüm uygulama projelerinin ve imalat detayları hazırlanacak.

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile gerekli tüm kurum ve kuruluşların onayının alınmasına müteakip, inşaat ruhsatı alınacak ve inşaat bitirilerek tesis tüm ekipman ve iç donanımı ile tamamlanmış olarak gerekli tüm izinler alınarak, tüm donatılarıyla birlikte işletmeye açılacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sultanbeyli Teleferik Hattı Projesinde İhale Tarihi Belli Oldu


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sultanbeyli ile Sultanbeyli Kalesi arasında ulaşım sağlayacak teleferik projesi için 18 Şubat 2015 tarihinde ihale gerçekleştirecek..

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sultanbeyli merkezden, Aydos Ormanları'ndaki Sultanbeyli Kalesi'ne ulaşım sağlayacak teleferik projesi kapsamında çalışmalara devam ediyor. 16 Eylül 2014 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen projenin yani ihale tarihi ise 18 Şubat 2015 olarak açıklandı.
 
Tamamlandığında 3 kilometre uzunluğunda olacak teleferikhattı sayesinde bölgenin de çehresi değişecek. Söz konusu proje Sultanbeyli merkezden başlayıp göletin bulunduğu bölgeden geçip Sultanbeyli Kalesi'ne ulaşım sağlayacak.
 
Özellikel son dönemde ulaşım projelerine ağırlık veren ve İstanbul trafiğini rahatlatmak için çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kenti metro ve havaray projeleriiel donatıyor.
 
Sultanbeyli Teleferik hattı projesinin ihalesi 18 Şubat 2015 günü saat 10.30'da İBB Merter binasında gerçekleştirilecek.
 
24-11-2010
Bu haber toplam 8679 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?