En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 29.03.2015 20:20
Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Çanakkale Ayvacık'ta Taşınmaz İhalesi

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesindeki taşınmazı , turizm tesis alanı olarak projelendirerek 31 yıl süreyle kiraya vermek üzere ihale açtı.

Küçükkuyu beldesinde 3 bin 422 metrekare kargir ev ve arsası, yapım karşılığı uzun süreli kiralama modeli çerçevesinde, mevcut imar durumuna göre (turizm tesis alanı) projelendirilerek en az 3 yıldız standartlarında otel yaptırılmak üzere, inşaat süresi olan 3 yıl dahil 31 yıllığına kiraya verilecek.

Kapalı teklif usulü ile yapım karşılığı kira ihalesi, 15 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00'te Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilecek.

Muhammen bedeli 2 milyon 770 bin 945 lira olarak belirlenen ihalede katılımcılardan 83 bin 128 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler, ihale dokümanlarını mesai saatleri içerisinde Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğünden görebilecekler.

Kira işinde, yüklenicisi tüm masrafları karşılanmak üzere, imar durumunda belirtilen turizm tesis alanı fonksiyonu doğrultusunda, en az 3 yıldız standartlarında otel yaptıracak ve projelendirecek.

Yapılacak olan tesise ait mimari, statik, mekanik, elektrik ve diğer tüm uygulama projelerinin ve imalat detayları hazırlanacak.

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile gerekli tüm kurum ve kuruluşların onayının alınmasına müteakip, inşaat ruhsatı alınacak ve inşaat bitirilerek tesis tüm ekipman ve iç donanımı ile tamamlanmış olarak gerekli tüm izinler alınarak, tüm donatılarıyla birlikte işletmeye açılacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Papirus Plaza'nın Bir Katı İhale İle Satılacak


EPP, Kağıthane'de bulunan papirus Plaza'nın brüt 1.695 metrekare dekorasyonlu bir katını ihale ile satışa çıkaracağını duyurdu..

 

İstanbul Anadolu Yakasında TEM Otoyolu üzerinde Kağıthane'de konumlanan Papirus Plaza'nın bir katı, EPP tarafından ihale ile satışa çıkarılıyor.
 
Kağıthane Ayazma Caddesi üzerinde yükselen Papirus Plaza'da brüt 1.695 metrekare dekorasyonlu komple katın tahmini bedeli 13 milyon 500 bin lira+KDV olarak olarak açıklandı.
 
EPP'nin satışa sunduğu diğer ir gayrimenkul ise Ataşehir Örnek Mahallesi'nde 140 ada 4 parsele kayıtlı 622 metrekare alana shaip arsa niteliğindeki taşınmaz olup tahmini bedeli i 3 milyon 500 bin lira olarak belirlendi.
 
Satışa konu olan gayrimenkuller için dosya teslim etme ve ihale bayrağı alma süreci 23 Mart 2015 günü saat 12.00'de sona erecek.
 
İhale ayrıntılarını görüntülemek için TIKLAYINIZ
24-11-2010
Bu haber toplam 8679 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?