En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 17.03.2018 16:16
Bursa Mudanya'da 2,1 Milyon Liraya Satılık Arsa

Bursa Mudanya'da 2,1 Milyon Liraya Satılık Arsa

Bursa Mudanya Çağrışan Köyü sınırları içerisinde yer alan 1 adet arsa niteliğindeki taşınmaz 2 milyon 129 bin lira fiyatla ihaleye çıkarılıyor..

 

 
Bursa'nın Mudanya Çağrışan Köyü, Bademli Mahallesi'nde yer alan 23 bin 760 metrekare yüzölçümlü arsa niteliğindeki taşınmazın satışı için  ihale gerçekleştirlecek.
 
2 milyon 129 bin lira tahmini bedel ile satışa sunulan arsaya alıcı çıkmaması halinde ise ihale 6 Ekim 2014 günü belirtilen saatte tekrarlanacak. 
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bursa Şehir Hastanesi 1 Yıl İçinde Açılacak


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi’nde inşaat çalışmalarının devam ettiğini ve hastanenin bir yıl içinde hizmete açılacağını söyledi..

 

Bursa Şehir Hastanesi’nin inşaatı hakkında bilgi veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin bir yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.
 
Bursa Şehir Hastanesi'nin inşaatının devam ettiğini belirten Bakan Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin hizmete açılması ile Bursa'nın sağlık hizmeti sıkıntısının büyük oranda çözülmüş olacağını ifade etti.
 
Bakan Müezzinoğlu, açıklamaların ardından Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve beraberindekilerle Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin temelini attı.
 
 
 
07-08-2014
Bu haber toplam 2616 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?