En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 15:53
Bolu'ya 3 Bin Kişilik Spor Salonu Yapılacak

Bolu'ya 3 Bin Kişilik Spor Salonu Yapılacak

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, basın açıklaması yaparak, Atatürk Stadyumu'nun ışıklandırma ihalesinin ve inşa edilecek 3 bin kişilik spor salonu ihalesinin gerçekleştiğini açıkladı..

 

Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun dün Boluspor Kulüp Başkanlığı’nda düzenlenen basın açıklamasında Atatürk Stadyumu ışıklandırma ihalesinin tamamlandığını söyledi. Ercoşkun yine ilimize yapılacak olan 3 bin kişilik spor salonu için de ihalenin gerçekleştiği müjdesini verdi.
 
Gerçekleşen basın açıklamasında Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen ve Bolusporlu yöneticiler hazır bulunurken, anneannesini kaybeden Başkan Abdullah Abat yer almadı. Toplantıda ilk konuşmayı yapan Bolusporlu yönetici Mücahit Kutlu, uzun zamandır kamuoyunun meşgul eden ışıklandırma işinde hiçbir engelin kalmadığını belirterek şöyle konuştu: “Artık sonuca geldik. Hayırlısı ile sonuçlanan bu süreç sonrasında gece maçları oynayabileceğiz. Bu süreçte herkesin katkısı oldu. Boluspor’a hayırlı olsun.” Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ise konuşmasında Boluspor’un ortak payda olduğunu belirterek, öncelikli olarak Abat’a başsağlığı dileğinde bulundu ve şunları söyledi:  “Stadyumda ışık gücü yetersizdi. Son noktaya geldik, ihale yapıldı. Destek verildiğinde yapılamayacak bir şey olmadığını gördük. İhaleye 5 firma katıldı. Bir an önce işin tamamlanmasını bekliyoruz.”
 
3 bin kişilik salon da tamam
Ercoşkun toplantıda 2.müjdeyi de verdi. Karaçayır’a yapılacak olan 3 bin kişilik salonun ihalesinin de yapıldığını söyleyen Ercoşkun sözlerini şu şekilde tamamladı: “17 milyon TL muamman bedeli olan iş için büyük firmalar ihaleye katıldı. Bu yatırımlar Bolu’yu yakından ilgilendiriyor.” Ercoşkun’dan sonra söz alan Çelen ise ışıklandırma için geçtiğimiz günlerde ihale yapıldığını ve işin yaklaşık 500 bin TL’ye mal olacağını ifade etti. Arslan Mühendislik tarafından yapılacak olan işin bitim süresinin 45 gün olduğunu belirten Çelen, “Işıklandırma işlemi Ekim ayında tamamlanmış olacaktır. Bolu spor konusunda büyük bir atılım yapmıştır” dedi.
 
Kaynak: Bolu Olay

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bolu Dörtdivan TOKİ Konutları İçin Kayıtlar 13 Mart'ta Başlıyor


TOKİ ve Dörtdivan Belediyesi işbirliği ile Çavuşlar Mahallesi'nde hayata geçirilecek olan 141 konutluk toplu konut uygulaması için başvurular 13 Mart'ta alınmaya başlanacak..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ve Bolu Dörtdivan Belediyesi işbirliği ile Çavuşlar Mahallesi Gerede Caddesi'nde bulunan Orman İşletmesi Lojmanlarının olduğu 12.032,40 metrekarelik alanda toplu konut uygulaması yapılacak. Toplam 141 konut  inşa eidlecek olan proje kapsamında 109 adet B1 (B+Z+3) (2+1) Tipi yaklaşık brüt 75,00 metrekare ve 32 adet C1 (B+Z+3) (3+1) Tipi yaklaşık brüt 110,00 metrekare konut bulunacak.
 
Bolu Dörtdivan Belediyesi Toplu Konut Projesi kapsamında kayıtlar 13 Mart 2017 – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında  yapılacak olup proje kapsamındaki  B1 Tipi konutları için 2.000,00 TL, C1 Tipi Konutlar için 4.000,00 TL olarak belirlenen başvuru bedelleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Dörtdivan Şubesi'ne yatırılacak. 
 
08-08-2012
Bu haber toplam 3582 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?