En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 20.03.2018 05:51
Beykoz'da Araba Fiyatına Yazlık Villa

Beykoz'da Araba Fiyatına Yazlık Villa

www.icralik.com sitesindeki yetkililerden alınan bilgiye göre, Beykoz'da 31 bin lira başlangıç fiyatı ile 216 metrekarelik havuzlu bir villa 30 Mayıs'ta açık arttırma usulü ile satışa sunulacak..

 

İcra ihalelerinin yıldızı hızla parlıyor çünkü 30 bin TL’ye istediğim gibi bir araba bulabilir miyim diyen yatırımcılar aynı rakama Antalya’da 3+1 deniz manzaralı yazlık ya da bir jeep sahibi olabiliyorlar.
 
İcra ihalelerinin yıldızı hızla parlıyor çünkü 30 bin TL’ye istediğim gibi bir araba bulabilir miyim diyen yatırımcılar aynı rakama Antalya’da 3+1 deniz manzaralı yazlık ya da bir jeep sahibi olabiliyorlar. Bugün ise İstanbul’un en keşmekeşten uzak, yeşilliğini ve doğallığını koruyan semtlerinden Beykoz’da havuzlu bir ikiz villa 31 bin TL’den başlayacak açık artırmada alıcılarını bekliyor.
 
İcra ihale yayınları yapan www.icralik.com sitesindeki yetkililerden alınan bilgiye göre söz konusu ikiz villa zemin kat, normal kat ve çatı katından oluşmakta, villa 216 m²’lik bir alanı kaplamakta ve ilk ihale tarihi de 30 Mayıs olarak belirtilmekte. İcralik.com yetkililer TC vatandaşı olan herkesin bu ihaleye başvurabileceğini söyledi. Başvurular Beykoz İcra Müdürlüğü’ne yapılacaktır.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Naturalm Çiftlik Evleri'nde Son 3 Villa Kaldı


Karamürsel'de ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri projesinde oturuma hazır son 3 villa alıcıları bekliyor..

 

 
ALM İnşaat'ın Karamürsel'in Karaahmeli Köyü'nde, çiftlik evi konsepti ile hayata geçirdiği Naturalm Çiftlik Evleri projesinde son 3 villa oturuma hazır olarak alıcıları bekliyor. Yeşiller içinde, bol oksijenli, şehrizn stresinden gürültüsünden uzak bir yaşam alanı olarak planlanan Naturalm Çiftlik Evleri projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde 45 adet bahçeli villa bulunuyor.
 
 
Naturalm Çiftlik Evleri'nde A tipi 5+1 dubleksler 800 metrekare bahçe alanına,  B tipi 4+1 dubleksler 600 metrekare bahçe alanına sahip olup projedeki 104 metrekare alana oturtulan A tipi villalar toplam 204 metrekare,  79 metrekare alana oturtulan B tipi villalar toplam 154 metrekare, 54 metrekare alana oturtulan C tipi villalar toplam 104 metrekare olarak planlandı.
 
25-05-2012
Bu haber toplam 10254 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?