En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 24.03.2018 18:00
Antalya Defterdarlığı'ndan Satılık 16 Arazi

Antalya Defterdarlığı'ndan Satılık 16 Arazi

Antalya Defterdarlığı, satışa çıkardığı alanlar için bugün ihale düzenleyecek.
Antalya Defterdarlığı; Alanya Mal Müdürlüğü'nde Hocalar, Kayabaşı, Şıhlar, Sapadere köyleri ile Güzelbağ beldesindeki 16 alanı bugün açık teklif usulü ile satışa çıkaracak.
 
Satışa çıkacak arazilerin tahmini bedeli 113 bin TL. Alanya Mal Müdürlüğü'nde saat 09.00'da başlayacak ihaleler, saat 15.20'ye kadar devam edecek. 
Antalya Defterdarı Hidayet Mat, hazine arsa ve arazilerinin satış, kira ve irtifak hakkı ihaleleri ile ihaleye çıkan taşınmazların tanıtımını geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yapmıştı. Antalya Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Batı Antalya Emlak Müdürlüğü'nce 
Kepez ilçesine bağlı Durali Mahallesi'ndeki 8 farklı taşınmaz ile Döşemealtı Karataş Mahallesi'nde, Konyaaltı Yarbaşçandır ile Üçoluk'taki taşınmazlar ise yarın satışa çıkarılacak. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Antalya İlçe İlçe Konut Fiyatları - Şubat 2017


Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi'ne göre Antalya'da konut fiyatları yıllık bazda yüzde 6 oranında artarken son bir ayda ilçe bazında en büyük fiyat artışı Kemer'de kaydedildi..

 

Hürriyet Emlak Şubat 2017 Emlak Endeksi verilerine göre, geçtiğimiz Şubat ayında Antalya'da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 6 oranında artışla metrekare bazında ortalama 1.859 lira seviyesine ulaşırken konutların amortisman süresi ise ortalama 18 yıl olarak belirlendi.
 
Söz konusu dönemde kiralık konut fiyatlarında yüzde 1 artış meydana gelen turizmin başkenti Antalya'da kiralar ise 8 lira/metrekare oldu.
 
Antalya'da son bir aylık dönemde konut fiyatlarının en çok arttığı ilçeler ise sırasıyla yüzde 6,5 ile Kemer, yüzde 3,2 ile Serik ve yüzde 2,4 ile Konyaaltı oldu.
 
 
Antalya satılık konut fiyatları ve fiyat artış oranları:
 
 
14-02-2012
Bu haber toplam 6456 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?