En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 21.03.2018 03:11
Ankara'da Satılık Arazi

Ankara'da Satılık Arazi

ASKİ, Kazım Karabekir'deki arsayı satışa çıkardı

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı, Ankara'nın Kazım Karabekir Caddesinde bulunan 4 bin 722,52 metrekare alanı satmak üzere ihale açtı.

ASKİ'nin gazetelerde yer alan ilanına göre, muhammen bedeli 8 milyon 736 bin 662 lira olarak belirlenen ihalede, katılımcılardan 262 bin 100 lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak.

İhale, 27 Aralık 2010 tarihinde saat 14.00'te Ankara Büyükşehir Belediyesinde ''açık teklif usulü'' ile başlayacak ve ihale numarasına göre devam edecek.

Söz konusu ihaleye katılmak isteyenler şartnameyi, bedel ödeyerek, ASKİ Genel Müdürlüğünden satın alabilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar ASKİ Genel Müdürlüğüne verilecek.

Bu arada, ihale bedelinin tamamı ve KDV 60 gün içinde ödenecek. Tapu devri, tüm ödemelerin ardından yapılacak.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
11-12-2010
Bu haber toplam 20709 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?