En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 19:18
Ankara'da Hastane İhaleleri

Ankara'da Hastane İhaleleri

Daha önce duyurusu yapılarak açılan bazı ihaleler sonuçlandı.

Ankara'da Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, daha önce duyurusu yapılarak açılan bazı ihaleler sonuçlandı.

Buna göre Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinin 2 kalem tıbbi sarf malzeme münferit alımı ihalesini 7 bin 358 lira bedelle ''Talent Grup Medikal İnşaat Teknik Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret'' kazandı.

Açık ihale usulü ile 12 Ekim 2010 tarihinde yapılan ihale için toplam 10 firma teklif vermiş, komisyon başkanlığı yaptığı değerlendirme sonucu bu tekliflerin tümünü geçerli saymıştı.

-ANKARA TOPRAKLIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-

Ankara Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin 32 kalem sıhhi sarf malzeme alımı ihalesi, 14 bin 134 lira bedelle sonuçlandı.

Açık ihale usulü ile 4 Ekim 2010 tarihinde yapılan ihaleyi söz konusu bedelle, ''Ardadent Diş Malzemeleri Medikal Ticaret'' kazandı.

Söz konusu ihale için toplam 18 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin tümünü geçerli saymıştı.

-ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ-

Öte yandan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin, 7 araç ile 12 ay sürede taşıma işi ihalesi de sonuçlandı.

İhaleyi toplam 138 bin 690 lira bedelle, ''Muhittin Özkan'' kazandı.

İşin başlangıç tarihi 1 Ocak, bitiş tarihi ise 31 Aralık 2011 olarak belirlendi.

Açık ihale usulü ile 1 Ekim 2010 tarihinde yapılan ihale için toplam 8 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin 6 adedini geçerli saymıştı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Denizli'de Hastane İnşaatında Göçük


Denizli Çivril Devlet Hastanesi'nin ek bina inşaatında bugün saat 10:00'da göçük meydana geldi, 2 işçi hayatını kaybetti..

 

Bugün saat 10:00 sıralarında Denizli Çivril Devlet Hastanesi ek bina inşaatında, kanalizasyon çukuru kazılması sırasında göçük meydana geldi. Olay sırasında çalışan 2 işçi göçük altında kalırken olayı yerine gelen itfaiye ve AFAD ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışma sonucunda işçilerin cansız bedenlerine ulaşabildi.
 
Hastanenin 100 yataklı ek bina inşaatında  kanalizayon bağlantılarının yapılması sırasında 5 metrelik çukura giren Soner Aslan ve Yaşar Sarıkaya isimli işçiler, rögar bağlantılarını yapmaya çalışırken göçük meydana geldi. Kazılan çukur ile bina temeli arasında kalan ve üzerlerien tonlarca toprak dökülen işçiler Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Arama Kurtarma ekibi ile İl Afet Acil ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucunda çıkarılabildi. 
 
Olayda hayatını kaybeden evli ve bir çocuk babası 40 yaşındaki Soner Aslan ile evli ve iki çocuk babası 30 yaşındaki Yaşar Sarıkaya'nın yakınları sinir krizi geçirdi.
 
Kaza üzerine açıklamada bulunan AK Partili Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, üzgün olduklarını, iş güvenliği ile ilgili sıkıntılar olabileceğini, hayatını kaybeden işçilerin baret ve kıyafet giymiş olmalarına rağmen yumuşak zeminin gözden kaçtığını söyledi Başkan Güven, "inşaat güzel gidiyordu, haziran ayında teslim edilecekti, ancak bu olaya çok üzüldük" dedi. 
14-11-2010
Bu haber toplam 23475 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?