En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » GYO 23.02.2018 20:22
Yeşil GYO'nun Yeni Genel Müdür Yardımcısı

Yeşil GYO'nun Yeni Genel Müdür Yardımcısı

Yeşil GYO'da görev değişikliği gerçekleştirildi ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Arda Tugay getirildi.

 

Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin Mali İşlerden Sorumlu Yeni Genel Müdür Yardımcılığı görevine Arda Tugay getirildi
Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, yönetim kadrosunu sektörün deneyimli isimleri ile güçlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Mart 2012 itibariyle, Yeşil GYO’nun Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine alanında uzman ve önemli tecrübelere sahip Arda Tugay getirildi. Turgay, Yeşil GYO’nun tüm finans ve mali işler birimlerinin yöneticiliğini yürütecek. 
New York Devlet Üniversitesi’nden mezun olan Arda Tugay, finans üzerine master derecesini de Texas Üniversitesi’nde tamamladı. Kariyer hayatına Merill Lynch’in Uluslar arası Wall Street Sermaye Borsası bölümünde başlayarak, Citibank’ın New York’taki Tresury bölümünde Londra, Bahreyn, ve İstanbul ile ilgili görevler alarak Kurumsal Finans bölümüne geçti.
 
Enka Holding’in bünyesindeki Enka İnşaat’ın Körfez Bölgesi ve Rusya’daki denizaşırı projelerinin Finans Direktörü olarak finans yapılandırmasında görev alan Tugay, takiben Başer Holding’in holdingleşme aşamasında Baş Finans Sorumlusu (CFO)  olarak Colgate&Palmolive satın alımında yer aldı.
 
Denizaşırı operasyonları bulunan Hayat Kimya/Hayat Holding Grubunda ve Assan Aliminyum-Kibar Holding birleşiminde ağır sanayi üretim bölümünde Baş Finans Sorumlusu (CFO) olarak görevlendirildi. Ayrıca Mağdencilik ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren Yıldızlar Holding Grubunda CFO olarak Elektrik Dağıtım Özelleştirmelerinde görev aldı. 
28 yıllık yüksek kademe Finans ve Yöneticilik tecrübesine sahip Arda Turgay Yeşil GYO’daki yeni görevi ile tüm finans ve mali işler birimlerinin yöneticiliğini üstlenecek. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
08-03-2012
Bu haber toplam 4299 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?