En Güncel Emlak haberleri
GölMahal Villaları'nda 3 Farklı Dekorasyon Seçeneği

GölMahal Villaları'nda 3 Farklı Dekorasyon Seçeneği

Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen GölMahal Villaları projesinde tüketicilere 3 farklı dekorasyon seçeneği sunulmakta olup, villalar iç dekorasyonu hazır ve eşyalı olarak teslim ediliyor..

 

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen 38 akıllı villadan oluşan GölMahal Villaları projesinde yer alan villalar sahiplerine iç dekorasyonu tamamlanmış olarak teslim ediliyor.
 
‘Natamam değil tastamam’ sloganıyla satışa sunulan Gölmahal Villaları’nda tüketicilere 3 farklı dekorasyon seçeneği sunuluyor. Kendi tarzına uygun olan dekorasyon tipini seçen tüketiciler ise vilallarını eşyaları ile bilirkte teslim alabiliyor.
 
Güneş panelleri ile kendi elektriğini üğretebilen, çevre dostu proje GölMahal Villaları 92.470 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gölmahal Villaları'nda Yaşam Başladı


Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında konumlandırılan ve sahip olduğu akıllı ev teknolojileri sayesinde enerji giderlerinde yüzde 50'ye varan oranda tasarruf sağlayan çevre dostu Gölmahal Villaları projesinde yaşam başladı..

 

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen GölMahal Villaları projesinde oturum başladı. Sahip olduğuçevre dostu özellikleri ile dikkat çeken prokede yer alan villalar, standart binalara göre yüzde 20 ile yüzde 50  gibi oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor.
 
Güneş panelleri ile kendi elektriğini de üreten GölMahal Villaları, bu elektrik sosyal tesis ve ortak alan aydınlatmalarında kullanılıyor. Projede ayrıca yine güneş panelleri sayesinde sıcak su da temin ediliyor.
 
Özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular, yeniden kullanıma veriliyor. Ayrıca doğalgaz kullanılmayan GölMahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor.

Yapan Firma: Yalçınlar Shop
Proje Telefonu: 0212 886 28 63
Tıkla Mail Gönder: info@golmahal.com
11-03-2014
Bu haber toplam 2472 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?