En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 20.03.2018 06:07
Uluslararası Asansör Fuarı 22 Martta Kapılarını Açıyor

Uluslararası Asansör Fuarı 22 Martta Kapılarını Açıyor

Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2017 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açıyor..

 

Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy'de 22-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. CNR Holding bünyesindeki kuruluşlardan İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB desteği ile gerçekleştirilecek olan Asansör Fuarı, 25 Mar5t 2017 tarihine kadar açık olacak.
 
250 markanın en yeni ürünlerini sergileyeceği, 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü aynı çatı atında toplayacak olan  Asansör Fuarı toplamda 25 bin metrekare alanda düzenlenecek.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Asansör Faciası Davasında 6 TOKİ Görevlisi Yargılanmaya Başladı


Mecidiyeköy'de Torunlar İnşaat'a ait rezidans inşaatında meydana gelen asansör faciasına ilişkin davada 6 TOKİ görevlisinin yargılanmasına başlandı..

 

Mecidiyeköy’deki eski Ali Sami Yen Stadı’nın yerinde Torunlar İnşaat tarafından hayata  geçirilmekte olan rezidans projesinin inşaatında gerçekleşen ve 10 işçinin 32'nci kattan zemine çakılarak hayatını kaybetmesine neden olan asansör faciasına ilişkin davada  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) 6 görevlisinin yargılanmasına devam edildi. "Görevi kötüye kullanmak" suçundan 2'şer yıla kadar hapis istemi ile yargılanan TOKİ görevlileri herhangi bir kusurları olmadığını iddia ederek suçlamaları kabul etmedi.
 
Sanıklardan Ömer Caniklioğlu savunmasında, inşaat sözleşmesinde iş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili herhangi bir yükümlülükleri olmadığını, ayrıca görevlerini icra ederlerken de herhangi bir kusurları olmadığını söyledi.
 
Mahkeme ise İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen "Taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebebiyet vermek" suçundan 25 sanığın yargılandığı dava ile bu dava arasında fiili ve hukuki bağlantı olduğu gerekçesiyle talep edilen birleştirme isteği ile ilgili olarak Ağır Ceza Mahkemesi'nden görüş alınması yönünde karar verdi ve duruşmayı erteledi.
21-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?