En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 18.03.2018 15:51
Seramiksan'dan Yeni Nano Tech Granit Ürünleri

Seramiksan'dan Yeni Nano Tech Granit Ürünleri

Seramiksan Yapı Fuarı'nda 4 yeni teknolojisini tanıtıyor.

Seramiksan aralarında parlak, desenli ve bakteri tutmayan granitlerin bulunduğu ürünlerini  Yapı  Fuarı’nda sergiliyor. Kullanılan teknolojiyle  ürünlerde gerçeğe çok yakın görüntüler elde ediliyor.

Seramiksan, Türkiye'de ilk kez Seramiksan tarafından kullanılan 4 önemli teknolojiyi Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleri ve tüketicileri ile buluşturdu.

Seramiksan tarafından nano teknoloji uygulanarak üretilen parlak Nano Tech granitler, Soluble Salt teknolojisi ile üretilmiş hem yüzeyi desenli hem de parlatılmış granitler, yarı mat-yarı parlak anti-slip kaymaz yüzey sırlı Lappato granitler ve doğanın renklerini, desenlerini 3 boyutlu dijital baskıyla mekanlara taşıyan Digiart karolar şirketin iddialı ürün gamı arasında yer alıyor.

Bakteri tutmuyor, hijyen sorununu ortadan kaldırıyor
NanoTech granitler, leke tutmayan bakteri barındırmayan, hijyen sorununu ortadan kaldıran, parlak ve estetik görünümleriyle dikkat çekiyor. Seramiksan'ın Soluble Salt Teknolojisi sayesinde ise parlak granitler, doğadaki doku ve renkleri ile gerçeğine en yakın şekilde üretiliyor. Soluble Salt ile birbirinin devamı olan desenler elde ediliyor ve mekanlar doğal bir görünüm kazanıyor. Ayrıca üretim esnasında uygulanan nano uygulaması ile daha parlak daha hijnenik bir yapı sağlanıyor. Endüstriyel garanit olması sebebiyle doğal granitlere nazaran hem kimyasallara hem de darbelere karşı daha dayanıklı bir yapı elde ediliyor.

Rotodigit teknolojisi kullanılarak üretilen Digiart karolar sayesinde ise karo yüzeyi üzerine yüksek çözünürlüklü baskı yapılarak gerçeğine çok yakın doğal görüntüler elde edilebiliyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Seramiksan Cersaie Fuarı'na Katılıyor


25-29 Eylül tarihlerinde İtalya'da düzenlenecek olan Cersaie Fuarı'na katılacak olan Seramiksan fuarda Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve yeni üretim teknolojisi olan High Glossy ile üretilen ürünleri görücüye çıkaracak..

 

Türk seramik sektörünün lider ve yenilikçi markası Seramiksan, 25-29 Eylül tarihlerinde İtalya'da gerçekleştirilecek olan Cersaie Fuarı'na katılacak. Seramiksan fuarda Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve yeni üretim teknolojisi olan High Glossy ile üretilen, ileri teknoloji ve estetik tasarımı buluşturduğu ürünlerini uluslararası sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.
 
Dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie heyecanı başladı. İtalya'nın Bologna kentinde düzenlenen ve seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, Türk seramik sektörünü temsil eden markalar arasındaki yerini alacak. 25-29 Eylül tarihlerinde yapılacak fuarda Seramiksan, Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve yeni üretim teknolojisi olan High Glossy ile üretilen ürünlerini 18. Hol D2 Standı'nda sergileyecek.
 
Bu yıl 5. kez yenilikçi ürünlerini Cersaie'de sergileyeceklerini belirten Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan, “Cersaie Fuarı, Türk seramik sektörünün geldiği noktayı dünya çapındaki profesyonellere sergilemek için en doğru platform. Fuarda ileri teknoloji ve estetik tasarımları buluşturduğumuz ürünlerimiz ile Türk seramik sektörünü temsil etmekten gurur duyuyoruz. Bu yıl Cersaie'de bakteri barındırmayan ve kolay temizlenen Nanotech parlak granitlerimizi, üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart'ı, desenleriyle dikkat çeken Soluble Salt'ı, görsel derinlik sunan Lappato ile Full Lappato'yu ve yüksek parlaklık özelliğine sahip High Glossy ürünlerimizi sergileyeceğiz. Teknolojimiz ve ürünlerimizle dünya çapında yaklaşık 1000 firmanın katılacağı Cersaie'de farkımızı gözler önüne sereceğimize ve tüm ürünlerimizin büyük beğeni toplayacağına yürekten inanıyoruz” diyerek fuar ile ilgili beklentilerini paylaştı.
 
Kaynak: Emlaktasondakika.com
08-05-2010
Bu haber toplam 21852 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?