En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 21.04.2018 06:59
Putin: Türk Akımı projesini gerçekleştirmek istiyoruz

Putin: Türk Akımı projesini gerçekleştirmek istiyoruz

23. Dünya Enerji Kongresi için İstanbul'a gelen ve kongrede konuşan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türk Akımı projesini gerçekleştirmek istediklerini söyledi..

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte 23. Dünya Enerji Kongresi'nin açılışının yapıldığı salona gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, zirvede yaptığı konuşmada merakla beklenen Türk Akımı projesine de değindi.
 
Petrol çıkarmanın sabitleştirilmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Putin, serbest ticaret ve adil rekabetten yana olduklarını bu kapsamda enerji kısıtlamalarının kabul edilemeyeceğini özellikle son zamanda moda haline gelen tek taraflı yaptırımların kabul edilemez olduğunu söyledi.
 
Bazı ülkeler iş adamlarına avantajlı teklifleri kapatmaları yönünde talimat verdiğini ve bu tür hareketlerin enerjiye ve küresel ekonomiye istikrar sağlamadığını söyleyen Başkan Putin, Rusya olarak yeni kaynakların keşif ve aramasına yatırım yaptıklarını, zor koşullarda bile olsa kaynak çıkarılmasına da yatırım yaptıklarını, AB'ye 50 yıldır enerji sağladıklarını belirtti ve "Şu anda ikinci proje konusunda çalışıyoruz. Erdoğan ve diğer ortaklarımızla Türk Akımı'nı ele alıyoruz ve bunu da gerçekleştirmeyi istiyoruz" dedi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
10-10-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?