En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 23.02.2018 20:19
Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı 16 Mayıs'ta Başlıyor

Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı 16 Mayıs'ta Başlıyor

Bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan Malatya Yapı ve Dekorasyon Fuarı, 16-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşacak..

 

Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEF) 16 Mayıs tarihinde kapılarını açmaya hazırlanıyor..
 
Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Malatya Aktif İşadamları Derneği (MAKİAD) üyelerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantısında, Malatya'nın her geçen gün emin adımlarla büyüdüğünü belirtti. Sosyal belediyecilik anlamında fuarlara ihtiyaç olduğunu ifade eden Nalçacı, şöyle devam etti: "İlk yaptığımız fuarda 66 altın firma bizleri yalnız bırakmadı. Onlara ben bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bu fuarımızın asıl amacı; bölgenin inşaat, yapı, dekorasyon ve mobilya sektörünün Malatya'da biraraya getirmektir. Dünyanın belirli bölgelerinde fuar merkezleri vardır. Bizim de hedefimiz bu merkezlerden biri haline gelebilmek. Bunu başarabilmek için ise sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizler ne kadar çok sahiplenirseniz bu işler o kadar başarılı olur. Sizler olmadan fuarlar olmaz. Yani bu fuar bizim fuarımız değil sizlerin fuarı, Malatyalıların fuarı. Organizasyon konusunda illaki eksikliklerimiz olmuştur ve olacaktır. Bu eksiklikleri en aza indirgeyebilmemiz için devamlı sizlerle istişare halinde olacağız. Bu yılda bizleri yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum." 
 
Toplantı sonrasında MAKİAD İnşaat Komitesi Başkanı Ömer Yıldız, Nalçacı'ya, Malatya'ya sunduğu katkılardan dolayı plaket verdi.
 
 
Kaynak: CİHAN

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Uluslararası Asansör Fuarı 22 Martta Kapılarını Açıyor


Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2017 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açıyor..

 

Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy'de 22-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. CNR Holding bünyesindeki kuruluşlardan İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB desteği ile gerçekleştirilecek olan Asansör Fuarı, 25 Mar5t 2017 tarihine kadar açık olacak.
 
250 markanın en yeni ürünlerini sergileyeceği, 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü aynı çatı atında toplayacak olan  Asansör Fuarı toplamda 25 bin metrekare alanda düzenlenecek.
 
 
30-03-2013
Bu haber toplam 2958 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?