En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 21.04.2018 06:57
Irak İmar ve Yatırım Fuarı Kapılarını Açtı

Irak İmar ve Yatırım Fuarı Kapılarını Açtı

Ürdün'de gerçekleştirilmekte olan Irak İmar ve Yatırım Fuarı, Iraklı bakanlar, milletvekilleri, bankaları - inşaat firmaları ve bazı ticaret sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor..

 

Ürdün'ün ikinci defa ev sahipliğini üstlendiği Irak İmar ve Yatırım Fuarı isimli Orak konferansı ve fuarına Iraklı bakanlar ile milletvekillerinin yanı sıra bankaların, inşaat firmalarının bazı ticaret sektörlerinin temsilcileri katılım gösterdi.
 
Etkinliğin açılışını gerçekleştiren Ürdün Bayındırlık ve İskan Bakanı Sami Halese, Ürdün milli gelirinin yüzde 18'ini inşaat sektörünün oluşturduğunu, bu konferansın ise yatırımcıyı cesaretlendirme ve tecrübe alışverişi konularına hizmet etmesi amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi. 
 
Arap Müteahhitler Birliği Başkanı Fahd el-Hammadi ise istikrar ve iyi ilişkiler sebebiyle Ürdün'de yapılan konferans ve fuarın Arap firmaların Irak'taki yatırım imkanlarını keşfetmeleri için bir fırsat olduğunu vurguladı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
23-05-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?