En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 17.03.2018 18:40
Ev Alana Otomobil Hediye

Ev Alana Otomobil Hediye

4. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı'nda bir çok fırsat sizleri bekliyor.
50 adet çok özel emlak projesinin tanıtılacağı fuar,  VIP ziyaretçiler için ÜCRETSİZ Limuzin ve Helikopter ile ulaşım imkânını da sunarak bir ilke imza atacak.Gayrimenkul sektöründe ki hareketlenmenin de ekonomimize  ivme kazandırması için
Firmalar fuara özel peşinatsız ve % 15 e varan indirimler sunacak. Ufuk  İnşaat başta  olmak üzere ev alanlara ücretsiz tatil ve otomobil hediye edileceği belirtildiFuarda ayrıca Management   Plus tarafından  MARKA ŞEHİR İSTANBUL konulu birde konferans  düzenlenecek. Katılımcı  firmalar arasında çok sayıda büyük inşaat firması dikkat çekiyor.
 
Bunlardan bazıları; Trump Towers İstanbul, Demsa Sabancı Holding, Kandilli Konakları, Breamore, Hitit Holding, Caratpark Villas, Yalçınlar Holding, Gölmahal Villaları, , Kadıkalesi Turizm, Gardens Of Babylon, Emaar, Toskana Vadisi  Ofton Rıxos Elysium, Serene Kandilli İstanbul 212, Adres Yapı,Bodrum Wave Evleri  Profilo  HoldingTurquaz Köy Evleri , Panorama Towers Lineadecor, EşinTermal Palace Group, Mitaş Gayrimenkul Park One Villaları, Billuryalı Villaları  Arista Bomonti Business,Aks Yapı,Güçer Mimarlık,Akıllı Yapılar,Cmg İnşaat  Eston Yapı ,Arla Mühendislik,Bodrum Adlon Evleri ,Arla Mühendislik, Korur Robot,Dmy Gyrimenkul,Angora Termal Resort,Yamaç Evler,Kotan İnşaat,Axan Group olarak belirtildi.
Fuar da ayrıca Yağmur Sanat Galerisi Tarafından  Fabien Nizam Güner e ait Heykel Galeriside  yer alacak Doğa Koleji  de  ziyaretçilerin çocuklarına oyun salonları ve bakım hizmeti sunacak

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

"Altyapı projeleri de gayrimenkul sertifikası sistemine dahil edilebilir"


Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, ileride, gayrimenkul sertifikası modeline altyapı projelerinin de dahil edilebileceğini söyledi..

 

Gayrimenkul sertifikası satışının şu an için başta konut projeleri olmak üzere kentsel dönüşüm projelerini kapsadığını belirten Başbakan Yardımcısı  Nurettin Canikli, ileride altyapı projeleri için mümkün olmadığını ancak ileride söz konusu projelerin de bu modele dahil edilebileceğini söyledi.
 
Gayrimenkul sertifikasının son derece önemli bir finansman aracı olduğunu vurgulayan Başbakan Yardımcısı Canikli, uygulamanın eksik yönlerini de tamamladıklarını belirtti.  Sistemin "mükemmel" olarak nitelendirilebilecek halde olduğunu vurgulayan Başbakan Yardımcısı Canikli,  gayrimenkul sertifikası modeli ile dönüşüm projeleri için çok ciddi kaynak  sağlanabileceğini söyledi.
 
Söz konusu modelin Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından başlatıldığını belirten Başbakan Yardımcısı Canikli, ilk menkul  kıymeti arz ettiğini ve TOKİ'nin öncülük yapmasının  iyi olduğunu ayrıca sistemin uygulamada nasıl  yürüyeceği noktasında TOKİ uygulamasının iyi bir örnek teşkil edeceğini ve talebin daha da büyüyeceğini söyledi.
26-10-2011
Bu haber toplam 7128 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?