En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 22.03.2018 11:42
Didimli Firmalar Fuar Öncesi Bir Araya Geldi

Didimli Firmalar Fuar Öncesi Bir Araya Geldi

22 - 24 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek olan 7. Gayrimenkul, Yazlık Evler ve Finans Hizmetleri Fuarı'na katılacak olan Didimli firmalar fuar öncesi özel bir toplantı ile bir araya geldi.

 

7. Gayrimenkul, Yazlık Evler ve Finans Hizmetleri Fuarı katılacak olan Didimli firmalar, fuara katılım öncesi bir araya geldi.
 
22-24 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecek olan 7. Gayrimenkul, Yazlık Evler ve Finans Hizmetleri Fuarı katılacak olan Didimli firmalar, fuara katılım öncesinde toplantıda bir araya geldi.
 
7. Gayrimenkul, Yazlık Evler ve Finans Hizmetleri Fuarı katılacak olan Didimli firmalar Didim Ticaret Odasında Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu başkanlığında bir araya geldi. Katılımın az olduğu toplantıya Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Aydın Bener, Didim Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Osman Coşkun ve fuara katılacak olan 7 firmanın temsilcileri katıldı.
 
Gerçekleşen toplantıda fuarda Didim adıyla bir stant kurulacağı, 72 m22lik bir stant verileceği ve bu standın 60 m2'sinin ücretli olacağı öğrenilirken, ücretinin ise katılımcı firmalarca ödeneceği öğrenildi. Fuarda ayrıca Didim'i tanıtıcı broşür, CD ve materyallerinde götürülerek Didim'in tanıtılması konusunda karar alındı. 
 
Kaynak: İHA

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bahçekent Emlak Konutları'nın Yüzde 75'i Kısa Sürede Satıldı


504 dairenin yer aldığı Bahçekent Emlak Konutları projesinde konutların yüzde 75'i 2 buçuk ay gibi kısa bir sürede satıldı..

 

 
 
2+1'den 4+1'e  farklı tiplerde toplam 504 konuttan meydana gelen Bahçekent Emlak Konutları'nda daire satış oranı 2 buçuk ayda yüzde 75 seviyesine ulaştı. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait olan Bahçekent Emlak Konutları'nda  satış yetkisi Turyap'a verilirken projedeki kalan sınırlı sayıdaki konutun da Nisan ayında tükenmesi bekleniyor.
 
 
Bahçekent Emlak Konutları Fiyatlar ve Ödeme 
Daire fiyatlarının 247.000 TL'den başladığ bahçekent Emalk Konutları projesinde ödemenin yüzde 25'i bir ay sonra, kalan ödeme ise üç ay içinde nakit veya konut kredisi kullanarak yapılabiliyor.
 
04-03-2013
Bu haber toplam 2886 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?