En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 20.02.2018 17:17
Creavit Yeni Ürünleri İle 36. Yapı Fuarı'ndaydı

Creavit Yeni Ürünleri İle 36. Yapı Fuarı'ndaydı

Çanakcılar Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Creavit ile 36'ncı Yapı Fuarı TurkeyBuild İstanbul'da yeni ürünlerini ziyaretçilere tanıttı..

 

Çanakcılar Şirketler Grubu’nun en gözde markası CREAVIT, 24-28 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilen Türk yapı sektörünün en önemli buluşması 36.Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul'da 8. Salon 901 numaralı stantta yerini aldı.
 
Çanakcılar Seramik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve genç girişimci iş adamı, Hakan ÇANAKCI: “Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımın, hem vizyon hem de inovasyon açısından önemli olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle yeniliklerimizi ilk defa fuar standlarımızda sergilemeyi tercih ediyoruz." dedi. Unicera ve ISH fuarının kendileri için olumlu ve hareketli geçtiğini belirten Hakan ÇANAKCI, Yapı Fuarından da geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da verimlilik ve hareket beklediklerini ifade etti.
 
Fuarda sergilenen yeni Creavit ürünleri şöyle; klasik ve modern tasarımlara sahip banyo mobilyaları, armatür serileri, fotoselli ve termostatik ürünler, nanoteknoloijk gömme rezervuar kumanda panelleri, vitrifiye takımlar, minimal lavabolar, asma klozetler, renkli lavabolar (siyah, kırmızı, mürdüm, altın), fotoselli pisuar.
 
Kaynak: Hürriyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Uluslararası Asansör Fuarı 22 Martta Kapılarını Açıyor


Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2017 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açıyor..

 

Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy'de 22-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. CNR Holding bünyesindeki kuruluşlardan İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB desteği ile gerçekleştirilecek olan Asansör Fuarı, 25 Mar5t 2017 tarihine kadar açık olacak.
 
250 markanın en yeni ürünlerini sergileyeceği, 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü aynı çatı atında toplayacak olan  Asansör Fuarı toplamda 25 bin metrekare alanda düzenlenecek.
 
 
29-04-2013
Bu haber toplam 3207 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?