En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 21.04.2018 06:52
CNR Emlak Fuarı 17 Kasım'da Başlıyor

CNR Emlak Fuarı 17 Kasım'da Başlıyor

CNR Expo Yeşilköy’de 17 Kasım tarihinde kapılarını açacak olan CNR Emlak Fuarı 2016, Rusya, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelecek yatırımcıları ağırlayacak..

 

CNR Expo Yeşilköy’de 17-20 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan CNR Emlak Fuarı'nda gayrimenkul sektörünün 400 öncü projesi sergilenecek. Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere pek çok ülkeden yatrımcı ve alıcının katılacağı CNR Emlak Fuarı'nda Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilmekte olan ‘Büyükyalı İstanbul’ projesi ile Osmangazi Belediyesi'nin hayata geçireceği Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri yatırımcılara tanıtılacak.
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de büyük ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı'nda  ''Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'' de stant açarak KKTC'nin önemli projeleirni tanıtacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bahçekent Emlak Konutları'nın Yüzde 75'i Kısa Sürede Satıldı


504 dairenin yer aldığı Bahçekent Emlak Konutları projesinde konutların yüzde 75'i 2 buçuk ay gibi kısa bir sürede satıldı..

 

 
 
2+1'den 4+1'e  farklı tiplerde toplam 504 konuttan meydana gelen Bahçekent Emlak Konutları'nda daire satış oranı 2 buçuk ayda yüzde 75 seviyesine ulaştı. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait olan Bahçekent Emlak Konutları'nda  satış yetkisi Turyap'a verilirken projedeki kalan sınırlı sayıdaki konutun da Nisan ayında tükenmesi bekleniyor.
 
 
Bahçekent Emlak Konutları Fiyatlar ve Ödeme 
Daire fiyatlarının 247.000 TL'den başladığ bahçekent Emalk Konutları projesinde ödemenin yüzde 25'i bir ay sonra, kalan ödeme ise üç ay içinde nakit veya konut kredisi kullanarak yapılabiliyor.
 
04-11-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?