En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 21.04.2018 06:59
Cityscape Turkey 23 Mart'ta Kapılarını Açacak

Cityscape Turkey 23 Mart'ta Kapılarını Açacak

23-24-25 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Cityscape Turkey, ulusal ve uluslararası yatırımcılar alıcılar, geliştiriciler ve resmi makamları aynı çatı altında buluşturacak..

 

Gayrimenkul sektörünün en prestijli küresel organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl ikinci defa Türkiye'de düzenlenecek olan Cityscape, 23-24-25 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
 
Türkiye'nin en büyük markalarının yanı sıra uluslararası yatırımcıları, gayrimenkul geliştiricilerini, konut alıcılarını, resmi makamları ve gayrimenkul profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak olan Cityscape Turkey, mimarlar, danışmanlar ve diğer gayrimenkul servis sağlayıcılarını da buluşturacak.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İş GYO, Manzara Adalar İle Cityscape Fuarı'nda


İş GYO, Manzara Adalar projesini Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2016 Fuarı’nda 3 gün boyunca yabancı yatırımcılar için sergileyecek..

 

6-8 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2016 Fuarı’na Manzara Adalar projesi ile katılan İş GYO, üç gün boyunca Dubai’de en büyük yerel firmaların olduğu ana holde yer alan standında projesini sergiledi.
 
İstanbul’un en şahane manzarasına sahip konumu ile büyük beğeni toplayan Manzara Adalar projesi üçü konut, ikisi ofis ünitelerine ayrılan toplam beş blok olarak yükseliyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip olan Manzara Adalar projesi dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman tarafından tasarlandı. 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedeflenen Manzara Adalar projesinde 1+0’dan 5+1’e kadar değişen tipte konutlar ile ofisler, ticari birimler ve sosyal donatılar da bulunuyor. 
 
640 milyon TL proje değeri olan ve toplam 36 bin 724 metrekarelik alan üzerinde yükselen Manzara Adalar, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesinde yeşillikler içinde hayata geçiriliyor.
 
 
30-01-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?