En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Fuarlar 21.04.2018 06:57
5 Bin Dolara 2 Saatte Ustasız Kurulabilen Çam Evler Satışta

5 Bin Dolara 2 Saatte Ustasız Kurulabilen Çam Evler Satışta

Bugün kapılarını açan ChinaHomelife Turkey - Çin Ürünleri Fuarı'nda ustasız 2 saatte kurulabilen ve 5 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılan Çin malı çam evler damgasını vurdu..

 

Çin ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin en büyük platformları arasında yer alan ChinaHomelife Turkey - Çin Ürünleri Fuarı bugün kapılarını açtı. 2 – 4 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ağırlayacak olan China Homelife Fuarı, yüzlerce Çinli firmanın katılımı ile gerçekleştiriliyor.
 
 
Bu yıl Türkiye'de 3'üncüsü gerçekleştirilen ChinaHomelife Turkey - Çin Ürünleri Fuarı, doğayla iç içe kendi yaptığı evde yaşamak isteyenlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Fuarın en çok ilgi çeken ürünü olan  ve hiçbir uzmanlık gerektirmeden 2 saatte kurulabilen çam evler 5 bin dolar gibi uygun bir başlangıç fiyatı ile satılıyor.
 
 
Çin malı çam evler 50 yıla kadar hiçbir deformasyona uğramıyor ve en önemlisi ustasız 2 saatte inşa edilebiliyor. Amerika Birleşik Devletleri’nden, Hong Kong’a kadar birçok ülkeye satılan çam evlere 5 bin dolardan başlayan fiyatlarla Türkiye'den de ulaşmak mümkün.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
03-06-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?