En Güncel Emlak haberleri

Zorlu Gayrimenkul

Firma Merkezi
İstanbul-Avrupa / Beşiktaş
Sektörü
Dekorasyon Mağazaları
Web Sitesi
www.zorlugayrimenkul.com.tr
E-Posta
info@zorlugayrimenkul.com
Telefon No
+90 (212) 336 91 60
Telefon No - 2
Yetkili Kişi

 

Kurulduğu günden bu yana “Yapacaksan En İyisini Yap” sözünü kendine ilke edinen Zorlu Grubu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerdeki başarılı ve öncü çalışmalarıyla topluma değer kazandırıyor. Zorlu Gayrimenkul olarak biz de bu anlayışla, 2006 yılında Zorlu Grubu tarafından, gayrimenkul alanında dünyaya örnek olacak projeler geliştirmek amacıyla kurulduk.  
 
Kurulurken kendimize klasik gayrimenkul kuruluşlarından farklı, yeni bir amaç belirledik: Yurtiçinde ve yurtdışında değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane gibi gayrimenkul projeleri geliştirmek ve bu projelere yatırım yaparak onların işletilmesinde de rol oynamak.
 
Zorlu Gayrimenkul olarak hedefimiz; bir asır sonra bile dünya çapında konuşulacak projelere imza atmak ve Türkiye'nin sosyal, kültürel ve ekonomik cazibe merkezlerini yaratmaktı. Bu nedenle tarihi ve kentsel doğal dokuyu bozmayacak, kamuya açık alanlarıyla, rezidans, otel, ofis ve kültür merkezi binalarıyla herkesin hayranlık duyacağı projeler üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  
 
Türk Gayrimenkul Sektörü’ne yön verecek bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürürken, daha önce yapılmamışı hayata geçirmeyi ve insanları yeni yaşam biçimleriyle tanıştırmayı da kendimize ilke ediniyoruz. 
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?