En Güncel Emlak haberleri

Gürbağ A.ş

Firma Merkezi
Ankara /
Sektörü
Dekorasyon Mağazaları
Web Sitesi
http://www.gurbag.com
E-Posta
gurbag@gurbag.com
Telefon No
+ 90-312-231 03 89
Telefon No - 2
Yetkili Kişi

 

 GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş. Türkiye'nin önde gelen, sağlam yapılı, süratle gelişen ve büyüyen, tecrübeli ve güçlü finansal yapıya sahip firmalarından biri olarak, 1992 yılından bu yana pek çok inşaat işini taahhüt ederek tamamlamış bulunmaktadır. Tüm projelerinde üstün hizmet ve ekonomi prensibi ile çalışan GÜRBAĞ , hizmet grubuna 1996 yılında Şanlıurfa’da hazır beton tesisini ve 1997 yılında da beton prefabrikasyon tesisini dahil etmiştir. Firmamız , üstlendiği projeleri zamanında , en yüksek kalitede ve en ekonomik şekilde inşaa etmeyi hedef alan profesyonel yaklaşımı ile bu günlere hep büyüyen adımlarla gelmiştir.
 
 GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş., halen gerek Türkiye'de gerekse yurtdışında çeşitli prestij projelerinin yapımını sürdürmektedir. Bunlar arasında arıtma tesileri, entegre et tesisleri , spor kompleksi, büyük ölçekli konut işleri bulunmaktadır.
Hizmetlerinde her zaman kaliteyi gerçekleştirmeyi kendine misyon edinen GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş. kalitesini ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi ile perçinlemiştir. Bilginin egemen olduğu, teknolojik yeniliklerin birbirini kovaladığı ve yoğun rekabetin yaşandığı günümüzde GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş. de kurumsallaşma çalışmalarına hızla devam etmektedir
 
GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş. pek çok büyük inşaat projesini zamanında ve uluslararası kalitede, müşteri memnuniyetini hedef alarak tamamlamış olmakla haklı bir ün kazanmıştır. Türkiye'de ve yurtdışında her türlü büyük inşaat işini başarıyla gerçekleştirecek kaynaklara ve kapasiteye sahiptir.
 
GÜRBAĞ İNŞAAT A.Ş.  belirlenen stratejileri ve alınan kararları hayata geçirecek olanların her zaman çalışanları olduğu bilinciyle, insan gücünü en etkin kılacak sistemleri geliştirmeyi ve kapasiteyi arttırmayı öncelikli hedefleri arasında belirlemiştir
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?