En Güncel Emlak haberleri

Evra Group

Firma Merkezi
İstanbul-Anadolu / Pendik
Sektörü
Dekorasyon Mağazaları
Web Sitesi
www.evragrup.com.tr
E-Posta
info@evragroup.com
Telefon No
444 38 72
Telefon No - 2
Yetkili Kişi

 

Firma kurucuları 80’li yıllardan bu yana elde ettikleri tecrübe ve bilgi birikimlerinden bir sinerji oluşturmak amacıyla katı atık yönetimi sektörüne 2000 yılında giriş yapmışlardır. 2000 yılında bir adet yerleşim bölgesinde kent temizlik işi yapmaya başlayan ve 2003 yılında 2. yerleşim bölgesini de hizmet alanına dâhil eden kurumumuz, belli bir tecrübe edindikten sonra stratejik plan çerçevesinde 2004 yılı ve sonrasında ciddi büyüme göstermiştir. Bu atılım sonrasında kurumumuzun 2005 yılında hizmet sunduğu yerleşim bölgesi 30’a çıkmıştır. Kurumumuzun hizmet kalemleri bu büyüme esnasında atık toplama, cadde & sokak süpürme ve yıkama gibi genel temizlik işlerinin yanı sıra tıbbi atık, geri dönüşüm ve atık bertaraf tesislerinin kurulması ve işletilmesi ile birlikte genişlemiş ve çevreye olan katkımızı bir kat daha arttırmıştır.
 
Yurtiçinde elde ettiğimiz 10 yıllık bilgi ve birikimden sonra yurtdışında da bu tecrübelerimizi değerlendirebilmek gayesiyle yurtdışındaki bölgelere yönelik olarak çalışmalarımızı başlattık. Bu kapsamda Kenya ve Arnavutluk gibi ülkelerle temaslar kurulmuş ve ihale çalışmaları yürütülmüştür. Uluslararası alanda ilk hizmet sunmaya başladığımız yerleşim bölgesi, 2010 yılının Kasım ayından itibaren Basra / IRAK bölgesi olmuştur. Yurtdışında daha da büyüyerek Avrupa ve Afrika kıtalarında da hizmet vermeye başlamak stratejik planımızda yer almakta ve bu konuda hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.
 
Çevreyi koruyan ve çevreci teknolojilerin gelişimine katkı sağlayan grubumuz; güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve hidro enerji alanlarında santraller ve çevreci aydınlatma gereçlerinin üretimi gibi Kyoto protokolünün gereği olan karbon salınımının azaltılmasına yönelik yatırımları sorumluluk bilinci ile yürütmektedir.
 
Katı atık yönetimi sektörünün yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyetlerini arttıran grubumuz, kendi merkez binamız başta olmak üzere birçok projede çalışmalarını başarıyla yürütmüş ve yürütmektedir. Grubumuzun ayrıca Amerika kıtasında faaliyetlerini sürdüren; çikolata, bisküvi ve muhtelif gıda dış ticareti gerçekleştiren bir gıda iştiraki de bulunmaktadır.
 
2011 yılının sonlarında doğru kurumsal ve uluslararası ortamda rekabet edebilen bir firma olmak amacıyla kurumsallaşma çalışmalarını başlatan kurumlarımız, bir hisar “Evra” çatısı altında toplanarak Evra Grup markasını oluşturmuşlardır.
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?