En Güncel Emlak haberleri

Doğuş İnşaat

Firma Merkezi
İstanbul-Anadolu /
Sektörü
Dekorasyon Mağazaları
Web Sitesi
http://www.dogusinsaat.com.tr
E-Posta
business@dogusinsaat.com.tr
Telefon No
0216 538 15 00
Telefon No - 2
Yetkili Kişi

DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. 
 
    
 1950 yılında kurulmuş bulunan Doğuş İnşaat, kurulduğu tarihten bugüne Doğuş Grubunun lokomotif şirketi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve kalifiye teknik personeli ile önemli inşaat işlerinde uzmanlaşmıştır. Kendi sektöründe, Türkiye'de olduğu gibi uluslararası piyasada da en saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Doğuş İnşaat, bugüne kadar 8 milyar Amerikan Doları tutarında pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bunlar arasında 19 baraj ve hidroelektrik santral, 415 km'si otoyol olmak üzere toplam 1095 km yol, 1.500.000 m2 bina, altyapı işleri, köprüler, toplam 47.000 m'yi aşan tünel ve derivasyon tünelleri, limanlar, tarımsal projeler, su rezervuarları, endüstriyel tesisler ve demiryolları mevcuttur.


Uluslararası piyasada halen Fas, Bulgaristan, Ukrayna ve Kazakistan'da faaliyet gösteren Doğuş İnşaat; Fas'ı Avrupa'ya bağlayan Asilah-Tanca Otoyolu Projesi, yine Fas'taki Settat Çevre Yolu Projesi, Kazakistan'da Almati Bişkek Yol İnşaatı 2 Nolu Rehabilitasyon Projesi, Bulgaristan'da Trakya Otoyolu Karnobat-Burgas Kesimi ve Fas'ın Settat Oum-Rbia Otoyolu RN9 Kesimi inşaatı gibi önemli projeleri yakın zamanda tamamlamıştır.


Devam etmekte olan uluslararası projeler arasında ise, Fas'ın Tanca şehrinde 8 ayrı otoyol ve demiryolu viyadüğü inşaatı, Settat Oum-Rbia Yolu ve Oum Rbia Viyadüğü inşaatı sayılabilir. Ayrıca, yine Fas'ta 2007 yılının ilk aylarında ihalesi kazanılan 46 km uzunluğundaki Argana-Amskroud Otoyolu (Lot 1-2) projesinin çalışmalarına da başlanmıştır. Kazakistan'da Astana Yağmur Suyu Sistemi Geliştirme İnşaatı ile Ukrayna'nın Kiev şehrinde Dinyeper Nehri üzerindeki demiryolu ve otoyol geçişini sağlayan köprü inşaatı ve Zaporizhzia Atık Su Arıtma Tesisi'nin genişletilmesi işi yine Doğuş İnşaat'ın devam eden işleri arasındadır.


Türkiye'de halen devam etmekte olan yol inşaatı projeleri, Doğuş İnşaat'ın ülkemizin geleceğine dönük yaptığı yatırımların en güzel örnekleridir. Ayrıca, Doğuş İnşaat'ın da yer aldığı grubun yürüttüğü œKadıköy-Kartal Raylı Toplu Taşıma Sistemi ve œOtogar-Bağcılar-İkitelli/Olimpiyat Köyü Raylı Toplu Taşıma Sistemi ve Elektromekanik İşlerin Yapımı ve Araç Temini projeleri ise, İstanbul'un toplu taşımacılık sistemine çok önemli katkılar sağlayacak olan hayati projelerdir.


Diğer önemli projelerden biri olan Marmaray'ın ikinci aşama projesinin ihalesini de Doğuş'un içinde yer aldığı Konsorsiyum kazanmış olup işe başlanmıştır. Yurt içi ulaşım projeleri arasında oldukça öne çıkan bu projenin, Gebze ve Halkalı arasındaki banliyö hattını iyileştirerek İstanbul'daki ulaşım seçeneklerini çok ciddi biçimde geliştirmesi hedeflenmektedir.


Doğuş İnşaat, Pilot firma olarak yer aldığı diğer bir Konsorsiyumla da, Türkiye'nin kuzeydoğusunda œYusufeli Barajı ve Hidroelektrik Santralinin inşasına başlama hazırlıkları içindedir.


ISO 9001:2000, OHSAS 18001:1999 ve ISO 14001:2004 Standartlarına uygun Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri Sertifikalarına sahip olan Doğuş İnşaat, bütün işlerinde çevrenin korunması konusuna özel ilgi ve özen göstermektedir. İlgili çevre kanunları ve yönetmeliklerine uyulmak suretiyle çevre dostu olma temel kavramı yaratılmakta ve bu sayede çevrenin ve kaynakların korunması ve çevreyi etkileyecek olumsuzlukların asgariye indirilmesi taahhüt edilmektedir. Doğuş İnşaatın çalışma koşul ve prensiplerinin temel unsurlarından biri de güvenliktir. Her kazanın ve dolaysıyla her yaralanmanın önlenebilir olduğu inancı ile, iş güvenliği, proje başlangıcından başlanmak üzere bir dizi kapsamlı emniyet ve sağlık süreci ile birlikte tüm çalışma uygulamalarına dahil edilmiştir.


Doğuş İnşaat'ın başarısının devamlılığı, yenilikçi, yaratıcı, çalışkan, sadık ve ekip çalışmasına inanan Doğuş çalışanlarının teknik bilgi birikimi ve ideallerini gerçeğe dönüştürme coşku ve gayretlerinden kaynaklanmaktadır.
 
  
Otoyollar, Yollar, Demiryolları,Köprüler, Viyadükler
 
 
Kurumsal ve Ticari Yapılar
 
 
Sanayi Yapılar
 
 
Barajlar, Hidroelektrik Santraller
 
 
Termik Santraller
 
 
Konutlar
 
 
Turistik Yapılar ve Sosyal Tesisler
 
 
Tüneller ve Yeraltı İşleri
 
 
Sulama Projeleri, İsale Hatları ve Diğer Altyapı Projeleri
 
 
Kültür ve Eğitim Yapıları
 
 
Hizmet Yapıları
 
 
Limanlar
 
 
Dekapaj İşleri
 
 
Dekorasyon
 
 
Bina ve Sanayi YapılarıDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
MERKEZ


Rüzgarlıbahçe Mah.
Cumhuriyet Cad. No:4, A Blok
Kavacık-Beykoz
İstanbul - TURKEY

#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?