En Güncel Emlak haberleri
Fiyaka Sancaktepe'de 160 Bin TL'ye

Fiyaka Sancaktepe'de 160 Bin TL'ye

Fİ-Yapı'nın 40 milyon TL'lik yatırımla Sarıgazi, Sancaktepe’de hayata geçirdiği Fiyaka Sancaktepe'de, son kalan dairelerin satışına da başlı.

 6 katlı 19 bloktan ve 242 adet daireden oluşan projede yaşamın başlaması, yeni konut alacakların evlerine hemen taşınabilmelerine imkan sağlıyor. Fiyatların 160 bin TL'den başlayıp, 395 bin TL'ye kadar ulaştığı projede, spor aktiviteleri de spor hocaları denetiminde gerçekleştiriliyor.

Fİ-Yapı'nın Sarıgazi, Sancaktepe’de 25 bin metrekare alan üzerinde 40 milyon TL yatırımla hayata gerçekleştirilen Fiyaka Sancaktepe'de 6 katlı 19 bloktan ve 242 adet daireden oluşuyor. Yüzde 75'i yeşil alan üzerinde kurulan Fi-Yaka Sancaktepe'de anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesiyle yaşam da başladı. 110 metrekare ile 325 metrekare arasında farklı büyüklüklerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede, satışı devam eden konutların fiyatları ise 160 bin TL'den başlayıp, 395 bin TL'ye kadar ulaşıyor. Tenis, squash, pilates, fitness gibi spor aktiviteleri, tesisin bünyesinde görev yapan spor hocaları denetiminde gerçekleştiriliyor.

SİNEMA DA BULUNACAK
18 bin metrekaresi yeşil alan olmak üzere, 25 bin metrekare alan üzerine inşa edilen proje, benzer yaşam tarzına sahip sakinlerini bir araya getiriyor. Sosyal tesislerde modern bir yaşam için her türlü olanağın sağlığı Fi-Yaka Sancaktepe'de, sosyal aktiviteler son derece ayrıntılı planlanmış olarak gerçekleştiriliyor. Site bünyesinde sinema, tenis, squash, pilates ve fitness gibi aktivite alanları da bulunan projedeki, dairelerde ankastre mutfak ürünleri, mutfak dolabı, ahşap mobilyalı vestiyer odası, lüks armatür ve vitrifiyeler, Avrupa laminant parkeler, kompakt duş, masif mobilya kapılar, ahşap görünümlü çift açılır PVC doğramalar start olarak yer alıyor. Ayrıca, daireler klima ve kombili olarak teslim ediliyor.

ŞEHİRDEN KOPARMIYOR
Yüzde 75’i yeşil alan olan Fiyaka'da, doğayla iç içe olmak isteyen ama şehirden de kopamak istemeyenler hedef alınarak sinema salonu, amfitiyatrosu, kafeteryası, barbekü alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, hamam, sauna, pilates, squash ve fitness salonu gibi aktivitelere de olanak sağlanıyor. Özel oyun alanları ve çocuk havuzuyla çocuklara da eğlenceli bir sosyal yaşam sunuluyor. Ayrıca site içindeki tüm açık alanlarında kablosuz internet olanağının bulunduğu projede, 24 saat özel güvenlik ve revir hizmeti de veriliyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yapan Firma:
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
06-11-2009
Bu haber toplam 35739 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?