En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Evora İstanbul 06.03.2015 09:29
Evora İstanbul'da Sıfır Peşinatla Ev Fırsatı

Evora İstanbul'da Sıfır Peşinatla Ev Fırsatı

Teknik Yapı'nın Tuzla'da inşa etmekte olduğu Evora İstanbul projesinde Ramazan sebebiyle yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat gibi cazip fırsatlar sunuluyor..
 
Teknik Yapı’dan bayram hediyesi, Evora İstanbul ile geldi. Teknik Yapı’nın Evora İstanbul projesine yönelik düzenlediği kampanyada yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat seçenekleri sunuyor. Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı nedeniyle Evora İstanbul’da başlayan kampanya ile 100 dairede yüzde 10 indirim yapıldı. Ramazan Bayramı sonuna kadar sürecek olan kampanyada peşinat vermek istemeyenler de düşünüldü. Kampanyada isteyene yüzde sıfır, yüzde 1 veya yüzde 25 gibi seçenekler sunularak kampanya daha cazip hale getirildi.
 
İndirime konu olan dairelerin belirli sayıda olacağını söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, yılsonu gelmeden önce fiyat artışlarının yaşanacağını, bu nedenle, müşterilere cazip bir kampanya yapmak istediklerini belirtti.
 
Seçenek sundu
Kampanya kapsamında yüzde sıfır peşinatla daire sahibi olmak isteyenler için 2014 Ocak’ta başlayan ve 6’şar aylık vadelere dağılan iki veya üç ara ödeme fırsatı yer alıyor. Daire fiyatının yüzde 24 veya 45’ini kapsayan ara ödemelerde, seçilecek plana göre sıfır faiz imkânı da sunuluyor.
 
Yüzde 1 peşinatla daire almak isteyenler ise daire fiyatının yüzde 24’ne karşılık gelen miktar için yine 2014 Ocak’ta başlayan ve Aralık 2014’te sona eren iki veya üç ayrı ara ödeme fırsatından sıfır faiz imkânı ile yararlanabilecek.
 
Ara ödeme yapmak istemeyenler için hazırlanan özel ödeme planında ise yüzde 25 peşinat seçeneği yer alıyor. Kampanya dahilinde yer alan bu özel seçenek kapsamında anlaşmalı bankalardan yüzde 68’ten başlayan konut kredisi faiz oranları ve 120 aya varan vade imkânları sunuluyor. Ayrıca kampanyanın bu seçeneğinde minimum yüzde 25 peşinat verenlere de yüzde 10 indirim uygulanıyor.
 
‘Tuzla’nın değeri artıyor’
Evora İstanbul projesinin barındırdığı 5 bin 72 daire + ticari birimler ile İstanbul’un en büyük projesi olduğunu ifade eden Umut Durbakayım, bölgedeki değişimin daha dikkat çekici olduğunu belirtti. Evora İstanbul’un yaklaşık 20 bin bir nüfus ile Tuzla’da yeni bir yaşam merkezi yaratacağını kaydeden Durbakayım, “Değişim sadece Evora İstanbul ile olmayacak. Tuzla’nın kendisinde de çok önemli değişim ve gelişmeler yaşanıyor” diye konuştu.
 
Kaynak: Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kanal İstanbul İhalesi Mayıs'ta Yapılacak


Çılgın Proje olarak da bilinen Kanal İstanbul'da ihalenin Mayıs ayında gerçekleştirilip proje kapsamında ilk kazmanın da bu yıl içinde vurulması planlanıyor..

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde açıklanan ve "çılgın proje" olarak lanse edilen Kanal İstanbul'un ihalesinin 2 ay içinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Mayıs ayında ihalesi yapılacak olan proje ilk olarak 2011 yılında gündeme getirilmiş, o zamandan beri de hakkındaki tartışmalar devam etmiş ancak somut bir adım atılmamıştı. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kanal İstanbul projesi kapsamında iki yakada kurulacak şehir projeleri ile ilgili düzenlemeye gidildiğini açıklamasının ardından bu kez de projede ihale tarihi netleşmeye başladı.
 
Taslak çalışmaları büyük bir gizlilikle yürütülen Kanal İstanbul projesinin 45 kilometre uzunluğunda olması planlanıyor. Tamamandığında gemi trafiğini de rahatlatması beklenen proje, 2023 hedefleri arasında yer alıyor.
 
Öte yandan hakkındaki tartışmaların da devam ettiği Kanal İstanbul'da ilk kazmanın ise bu yıl vurulması bekleniyor. Haziran ayında gerçekleştirilecek olan seçimlerin ardından çalışmaların başlayacağı proje kendi kendini finanse edebilecek ve devlete sıfır maliyetle yani  yap-işlet-devret modeliyle gerçekleşecek.
 
 

Yapan Firma: Teknik Yapı
Proje Telefonu: 444 10 08
Tıkla Mail Gönder: info@evoraistanbul.com
20-07-2013
Bu haber toplam 4146 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?