En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Evora 18.03.2018 07:50
Sancaktepe Evora Park

Sancaktepe Evora Park

Teknik Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen ve 432 daireden meydana gelen Evora Park projesinin yüzde 70'ini yeşil alanlar oluşturuyor..

 

AVT Mimarlık tarafından tasarlanan ve Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Evora Park projesi Sancaktepe'de yer aşıyor.
 
60.800 metrekarelik alana inşa edilen projenin yüzde 70'ini yeşil alanlar oluşturuyor. Birbirinden farklı iki parsel üzerine inşa edilen Evora Park iki parselin arasında konumlandırılıyor.
 
Proje alanının doğusunda Aydos Ormanı'nın yer alması, güneyde Kartal merkez yerleşimin üzerinden denizin de görülebildiği ufku açık bir görüş açısının olması blokların birbirleri ile olan ilişkisini belirliyor.
 
Farklı kullanıcı profillerinin birbirinden farklı ihtiyaçlarına bağlı olarak yaşam alanlarının büyüklüğü, manzara, düşey ve yatay yaşam konusunda alternatifler sunma isteği de bloklara ilk formunu zaten veriyor.
 
Bu formda orta avlunun büyük bölümüne hakim olan insan ölçeğine yakın kütleler ile birbirlerinin görüş açısını kesmeyecek şekilde avlunun köşelerine yerleştirilen yüksek bloklar birarada çözülüyor.
 
Orta avlu ve parsel sınırındaki konut dışı alanlarda komşuluk ilişkilerinin canlı tutulacağı sosyal ve sportif faaliyetler ile birlikte özellikle çocukların oyun oynama ihtiyaçlarına cevap verebilecek aktivite alanların projenin önemli bir bileşenini oluşturuyor.
 
Barbekü partisi için Kulüp Evi
Komşuluk ilişkileri deyince bir detayı daha hatırlatmakta fayda var: Sosyal bir yaşam istiyorsanız yapay gölet kenarında kurulu dostlarınızla buluşabileceğiniz hatta barbekü partileri yapabileceğiniz bir Kulüp Evi de yine projenin artıları arasında yer alıyor.
 
Orta avlunun büyük bölümünde projeye yakın olan ormanlık alanın projeye kattığı değeri artıracak su öğesi kullanılarak yapılacak aktivitelerin doğala yakın bir ortamda gerçekleştirilmesine çalışılıyor. 432 daireden oluşan projede yeşil alanların yüzde 70 oranında gerçekleştiğini de burada ilave edelim.
 
35 metrekareden başlayan seçenekler
TEM bağlantısı ile sadece 5 dakikada şehir merkezine gidebilir, 10 dakikada size dünyanın kapılarını açan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.
 
3+1, 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşan Evora Park, farklı ihtiyaçlarınız için birçok yerleşim/m2 olanağı sunuyor. Büyüklükler 35 ile 121 metrekare arasında değişiyor.
 
Evora’da 450 metrekare açık yüzme havuzu, 475 araçlık kapalı otopark, 630 metrekare gölet, bilardo, kulüp evi, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun sahası, fitness center, masa tenisi bulunuyor.
 
Kaynak: Sahibinden.com/projeler

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park Onyedi Evleri'nde 2+1 Daire 297 Bin TL


Çanakkale'de ESS Yapı ve Güncel İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park Onyedi Evleri'nde 2+1 dairelerin fiyatları 297 bin liradan başlıyor..

 

ESS Yapı ve Güncel İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park Onyedi Evleri projesinde satışı devam eden 2+1dairelerin fiyatları 297 bin liradan başlıyor. 3 etaptan meydana gelen ve yaklaşık 700 dairenin yer aldığı Park Onyedi Evleri projesinde ilk etapta yaşam başlarken ikinci etapta teslimlerin Ekim ayında başlaması planlanıyor.
 
Toplam 120 milyon liralık bir yatırım olan Park Onyedi Evleri projesinde her daire için otopark alanı bulunmakta olup projede ayrıca  açık ve kapalı yüzme havuzları, 24 saat güvenlik hizmeti, fitness salonu, sauna, hamam, cep sineması, tenis kortu, futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun grupları ve dinlenme alanları gibi sosyal donatılar da bulunuyor.
 
Park Onyedi Evleri Fiyatlar
Park Onyedi Evleri'nde 85 metrekare alanlı 2+1dairelerin fiyatları 297 bin TL'den başlarken bahçe dublekslerin fiyatları ise 395 bin TL'den başlıyor.

Proje: Evora
Tüm Haberler: Evora Haberleri
Yapan Firma: Teknik Yapı
Proje Telefonu: 444 10 08
Tıkla Mail Gönder: www.evoraistanbul.com
19-09-2012
Bu haber toplam 4941 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?