En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ev Tekstili 18.03.2018 09:43
İşbir Yatak, 2010 AB Kalite Ödülü Aldı

İşbir Yatak, 2010 AB Kalite Ödülü Aldı

İşbir Yatak, '2010 AB Kalite Ödülü'ne layık görüldü

Brüksel'de gerçekleştirilen 2’nci Uluslararası AB Kalite Zirvesi'nde ödüller verildi.

Tüketici Akademisi tarafından çeşitli üniversitelerin görüşleri alınarak gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarını uygulayarak örnek teşkil eden markalar ise '2010 AB Kalite Ödülü'ne layık görüldüler.

 

Bunlardan biri de yatak sektöründe önemli başarılara imza atmış bir şirket olan İşbir Yatak firması oldu. Ödül töreninin ardından konuşan İşbir Genel Müdürü Metin Gültepe, şunları söyledi:

 

"Globalleşen bu dünyada herkes her yere çok kısa sürede ulaşabiliyor. Dolayısıyla başarılı olabilmenin bir tek şartı var, kişi veya firma fark etmez, bir hikâyeniz olacak. Bunu da gerçekleştirebilmenin yolu inovasyon, sürekli yenilik ve bu konuda yapılacak çalışmalar. Bizim şirketimizde, özellikle son yıllarda, yatak konusunda ar-ge ve inovasyon çalışmalarımızda dünyada gelişen teknolojilerin yatağa uygulanmasını sağladık ve bu sayede geldiğimiz nokta rakiplerimiz tarafından da taklit edilen ve insanların sağlığını önemseyen bir nokta. Bu şekilde geliştirdiğimiz ürünlerle halkımızdan teveccüh gördük” dedi.

 

Milliyet Emlak


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul'un Yatak Kapasitesi 30 Bin Artacak


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, artan turist sayısı sebebiyle 2014 yılında 130 bin olan yatak kapasitesinin 160 bine çıkarılacağını açıkladı..

 

Dünya gezginlerinin 2014’te İstanbul’u ‘birinci tatil tercihi’ olarak seçmesi, turizm sektöründe hareketlilik getiriken artan turist sayısı sebebiyle İstanbul'Un yatak kapasitesi 30 bin yeni yatak artırılacak.
 
Milliyet'ten Fehim Genç'in haberine göre, dünyanın en kapsamlı turizm sitesi olarak bilinen Trip Advisor kullanıcılarının İstanbul'u dünyanın en iyi turizm kenti ilan etmesi, turizmcilerin hedefi yükseltmesini sağladı.
 
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 2014’te İstanbul’a gelen turist sayısının 13 milyonu geçeceğini belirterek, “Türkiye, kruvaziyer turizmde de önemli bir liman haline geldi. Kruvaziyerde Akdeniz’de dördüncü ülke olduk. 2013’ün 10 ayında Türkiye’ye 1458 kruvaziyer uğradı. Bu yıl bu sayı daha da artacak.” dedi.
 
İstanbul’un birçok nedenle liste başı olduğunu belirten Delicias Turizm Genel Müdürü İskender Çayla, şunları söyledi:
“Gezginlerin ilgisini çeken tarihi zenginlik çok az şehirde bu kadar çeşitlidir. 17’nci yüzyıl eseri Sultanahmet Camii’nden 6’ncı yüzyıl şaheseri Ayasofya’ya 10 dakikada yürürsünüz. 10 dakikada 10 asırdan fazla bir zamanı geçersiniz. Bu belki sadece Roma’da var. İki kıtayı ayıran Boğaziçi ve farklı zamanları kaynaştıran Haliç vardır. Alışverişin en yenisi de, en eskisi de bu şehirde. Dünyanın en çok şehrine uçan THY’nin merkezi de İstanbul’da. Sanat, kültür, müzik etkinlikleri, Avrupa’nın en önemli metropolleriyle yarışır. Ancak, bu liste her sene değişir. Yerimizi korumak için daha çok çalışmamız gerekiyor.”
 
İstanbul’un 10 yıl önceki şehir olmadığını, artık marka bir şehir olduğunu belriten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ise şunları kaydetti:
“Yeni tesisler, oteller, restoranlar, müzeler açıldı. Turistin ilgisini çekecek şeylerin sayısı arttı. İstanbul zaten güzel bir üründü. Turizmciler olarak artık iyi paketlemeyi öğrendik. Eskiden de Boğaz vardı. Ancak biz şehre değer katmayı öğrendik. Turizm güven sever. Güven, havaalanında bindiğiniz taksideki taksimetrenin doğru çalışmasıyla başlar. Turisti kandırmamak, can ve mal güvenliğini korumaya almak, başarının olmazsa olmazı. Markanın önemini kavradık. Turizmin getirisinin değerini anladık. Daha birçok şehrimizi bu listelerde görebiliriz.”
 
 
10-06-2010
Bu haber toplam 7710 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?