En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ev Tekstili 25.04.2018 15:44
Ev Boya Renk çeşitleri

Ev Boya Renk çeşitleri

Ev Boya Renk çeşitleri , Eviniz için uyumlu renkleri seçmekte zorluk seçiyorsanız, burdaki renk kombinasyonu faydalı olabilir

Ev Boya Renk çeşitleri

Haberinin Devamı ↓↓↓

Doğada bulunan sonsuz sayıdaki renkleri artık gelişen teknolojiler sayesinde Marshall'la duvarlarımıza taşımamız mümkün. Böyle olduğu halde dünyadaki renk trendleri izlenerek onbinlerce renk arasından ülkemizde dekorasyonda EN ÇOK TERCİH EDİLEN renkleri sizin için grupladık... İster iç mekanda ister dış mekanda en çok tercih edilen renkler ve kombinasyonlarına Türkiye'nin dört bir yanında Marshall satan tüm noktalarda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Buzul Yeşili, Mum Işığı veya Balçiçek, sabah güneşi alan odalarda canlı ve samimi bir ortam yaratır. Evinizin giriş kısmı sabah güneşi alıyorsa, açık yeşil ve sarı tonlarını kullanarak neşeli bir hava yaratabilirsiniz.


Akşam yemekleri, sohbet ve eğlence ya da kendinize vakit ayırdığınız için kullandığınız alanlarda Güz Gülü, Ortanca ve Lila renklerini kullanarak mum ışığında benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.


Toprak tonları barışçıl, ferah yaşam alanları yaratır.Kum Beji, Tiramisu ve Karamela ile başka renklerin kapatabileceği alanları ferahlatabilir ve yarattığınız dingin havanın pozitif duyguları açığa çıkarmasını sağlayabilirsiniz.


Alışılmışın dışında dekore edilmiş mekanlardan hoşlanıyor ve güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyorsanız eğer, Balçiçek ya da Bambu Yaprağı’yla boyadığınız duvarlarınızın etkisini, benzer tondaki aksesuarlarla güçlendirerek sıra dışı ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.


Sakin bir yatak odası için pastele yakın tonlar uygundur. Desenden çok doku kullanarak odanızda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Dinlendirici renkler arasında Vanilya Çiçeği sayılabileceği gibi, Güz Gülü gibi ikincil bir renkle de yatak odası dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.


Evinizde sıcak, taze, canlı, temiz ve optimist bir hava yaratmak istediğiniz yerlerde mavinin tonlarından vazgeçmemelisiniz. Halikarnas ve Çiğ Damlası, yakın tonlarının uyumu sayesinde, bu havayı yaratmak için en uygun renklerden...


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Polisan Boya ile Japon Kansai Paint Ortak Oluyor


Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya'nın yüzde 50 hissesinin Japonya'nın lider boya üreticilerinden Kansai Paint'e satışı gündemde..

 

Boya, kimya, tarım, tekstil, inşaat ve liman işletmeciliği olmak üzere altı farklı alanda faaliyet gösteren Polisan Holding'in boya sektöründeki iştiraki Polisan Boya’nın, Japon boya üreticisi  ile ortak olması gündeme geldi. Japonya’nın lider boya üreticilerinden Kansai Paint ile yüzde 50 - yüzde 50  ortaklık için görüşmelerin başladığını bildiren Polisan Holding, konuya ilişkin yazılı bir açıklamada bulundu.
 
 
Şirket tarafından yapılan açıklamada, Polisan Holding'in yüzde 100 oranında iştiraki olan Polisan Boya A.Ş’nin yüzde 50 oranındaki hissesinin, dünyanın ilk 10, Japonya’nın ise  lider boya üreticileri arasında yer alan Kansai Paint Co. Ltd’e satışı için görüşmelerin yapılmakta olduğu ifade edildi. Ayrıca, söz konusu ortaklık planı ile Polisan Boya'nın büyümesi ve uluslararası pazarlarda daha güçlü olarak yer almasının hedeflendiği vurgulandı.
 
Açıklama sonrasında Polisan Holding payları yükselişe geçti.
 
 
 
08-07-2010
Bu haber toplam 190743 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?