En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ev Tekstili 29.03.2015 15:28
Ev Boya Renk çeşitleri

Ev Boya Renk çeşitleri

Ev Boya Renk çeşitleri , Eviniz için uyumlu renkleri seçmekte zorluk seçiyorsanız, burdaki renk kombinasyonu faydalı olabilir

Ev Boya Renk çeşitleri

Haberinin Devamı ↓↓↓

Doğada bulunan sonsuz sayıdaki renkleri artık gelişen teknolojiler sayesinde Marshall'la duvarlarımıza taşımamız mümkün. Böyle olduğu halde dünyadaki renk trendleri izlenerek onbinlerce renk arasından ülkemizde dekorasyonda EN ÇOK TERCİH EDİLEN renkleri sizin için grupladık... İster iç mekanda ister dış mekanda en çok tercih edilen renkler ve kombinasyonlarına Türkiye'nin dört bir yanında Marshall satan tüm noktalarda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Buzul Yeşili, Mum Işığı veya Balçiçek, sabah güneşi alan odalarda canlı ve samimi bir ortam yaratır. Evinizin giriş kısmı sabah güneşi alıyorsa, açık yeşil ve sarı tonlarını kullanarak neşeli bir hava yaratabilirsiniz.


Akşam yemekleri, sohbet ve eğlence ya da kendinize vakit ayırdığınız için kullandığınız alanlarda Güz Gülü, Ortanca ve Lila renklerini kullanarak mum ışığında benzersiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.


Toprak tonları barışçıl, ferah yaşam alanları yaratır.Kum Beji, Tiramisu ve Karamela ile başka renklerin kapatabileceği alanları ferahlatabilir ve yarattığınız dingin havanın pozitif duyguları açığa çıkarmasını sağlayabilirsiniz.


Alışılmışın dışında dekore edilmiş mekanlardan hoşlanıyor ve güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna inanıyorsanız eğer, Balçiçek ya da Bambu Yaprağı’yla boyadığınız duvarlarınızın etkisini, benzer tondaki aksesuarlarla güçlendirerek sıra dışı ve şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.


Sakin bir yatak odası için pastele yakın tonlar uygundur. Desenden çok doku kullanarak odanızda hoş bir etki yaratabilirsiniz. Dinlendirici renkler arasında Vanilya Çiçeği sayılabileceği gibi, Güz Gülü gibi ikincil bir renkle de yatak odası dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.


Evinizde sıcak, taze, canlı, temiz ve optimist bir hava yaratmak istediğiniz yerlerde mavinin tonlarından vazgeçmemelisiniz. Halikarnas ve Çiğ Damlası, yakın tonlarının uyumu sayesinde, bu havayı yaratmak için en uygun renklerden...

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Filli Boya, 2015-2016 Boya Trendlerini Yapı Fuarı'nda Tanıtacak


06-10 Mayıs tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek İstanbul Yapı Fuarı’nda 2015-2016 Renk Eğilimleri’ projesini tanıtacak..

 

Filli Boya, 06-10 Mayıs tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek İstanbul Yapı Fuarı’na, 3. salonda yer alan 441 no’lu stand ile katılım gösterecek.
 
Fuarda, tasarımcı-trendsetter Ümit Ünal ve tasarımcı-art direktör Derin Sarıyer ile birlikte hayata geçirdiği ‘2015-2016 Renk Eğilimleri’ projesini tanıtaca olan Filli Boya, 2015 – 2016 yıllarına ait renk ve trend eğilimlerini de stantta ziyaretçilerin beğenisine sunacak.  
 
 
 
 
 
08-07-2010
Bu haber toplam 190680 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?