En Güncel Emlak haberleri
Esenler Cevizli Bahçe'de Kuralar Çekildi

Esenler Cevizli Bahçe'de Kuralar Çekildi

Emlak Konut GYO ile Esenler Belediyesi ortaklığında yürütülen ve Esinder Yapı tarafından inşa edilmekte olan Cevizli Bahçe projesinde kuralar çekildi..

 

İstanbul İli, Esenler İlçesi, Nene Hatun Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında Emlak Konut GYO ile Esenler Belediyesi ortaklığında yürütülen ve Esinder Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan Esenler Cevizli Bahçe projesinde kura çekimleri tamamlandı.
 
İilk etabında 90 dairenin yer aldığı Esenler Cevizli Bahçe projesinde 90 hak sahibinin belirlendiği kura çekimi Esinder Yapı'nın Esenler Dörtyol'daki Merkez Binası'nda Esinder Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, Başkan Yardımcısı Dursun Aksoy ve hak sahiplerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
Cevizli bahçe projesinin  6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında hayata geçirilmekte olduğunu belirten Esinder Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan hak sahiplerine hiçbir bedel almadan daire vereceklerini,projenin Türkiye'de yeni bir model olacağını söyledi.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Güneş Bahçe Güneşli'de Lansmana Özel Yüzde 20 İndirim


Güneşli'de, Koçman Caddesi üzerinde, Çağdaş Yapı ve Emiroğlu Grup işbirliği ile yükselen Güneş Bahçe Güneşli projesinde lansman dönemine özel yüzde 20 indirim uygulanıyor..

 

 
Çağdaş Yapı ve Emiroğlu Grup tarafından İstanbul Güneşli'de, Koçman Caddesi üzerinde, Basın Ekspres Yolu'na yakın konumda hayata geçirilmekte olan Güneş Bahçe Güneşli projesinde 68 metrekare ile 173 metrekare araslığıdna 1+1, 2+1, 3+1 tiplerinde toplam 314 daire bulunuyor. 2018 yılı Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Güneş Bahçe Güneşli projesinde yüzme havuzu, sauna, otopark, güvenlik, fitness center, Türk hamamı, sauna, süs havuzu gibi birçok sosyal donatı da bulunuyor.
 
 
Güneş Bahçe Güneşli Fiyatları
1+1 daireler 580 bin TL ile 600 bin TL,
2+1 daireler 1 milyon 100 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL,
3+1 daireler  1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.
 
 
Güneş Bahçe Güneşli Ödeme Seçenekleri
4 blok olarak planlanan ve banka kredili ödemeye uygun olan Güneş Bahçe Güneşli projesinde lansmana özel olarak yüse 20 indirim uygulanıyor.
 

Yapan Firma: Esinder Yapı
Proje Telefonu: 0212 508 2727
Tıkla Mail Gönder: info@esinderyapi.com.tr
27-01-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?