En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Enerji 24.03.2018 09:46
TPAO'dan Petrol İçin Ruhsat Başvurusu

TPAO'dan Petrol İçin Ruhsat Başvurusu

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Diyarbakır ve Batman sınırları içerisindeki petrol arama sahasında bulunan petrol için ruhsat başvurusu yaptı..

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan duyuruya göre, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Diyarbakır ve Batman sınırları içerisinde yer alan petrol arama ruhsat sahasında keşfedilen petrollü araziye ilişkin işletme ruhsatı almak için başvuruda bulundu. Kurum ayrıca İstanbul Silivri’de sahip olduğu işletme ruhsatında yer alan Silivri üretim sahası ile Tulumba üretim sahasının aynı petrollü arazide bulunması nedeniyle petrol işlemlerinin  birleştirilmesi için de başvuru yaptı.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Taksim Camisi'nin Ruhsat İşlemleri Tamamlandı


Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, dün şantiye kurulum çalışmalarının başladığı Taksim Camisi'nin ruhsat işlemlerinin tamamlandığını açıkladı..

 

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Taksim'e yapılacak olan cami projesinin ruhsatına ilişkim tüm işlemlerin tamamlandığını, ruhsatı alan hayırsever bir işadamının iş makinelerini de temin ederek çalışmalara başladığını söyledi.
 
Taksim Camisi projesine ilişkin açıklamalarda bulunan Demircan, Taksim'de cami yapılıp yapılmama konusunun çok tartışıldığını ancak 2010 yılında hazırlanan imar planlarında otoparkın cami alanı olarak tescillendiğini belirtti.
 
Yapının Anıtlar Kurulunda onaylandığını, arazinin de Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ait olduğunu belirten Başkan Demircan, cami inşaatının en az 1-2 yıl süreceğini, projenin hızlı ilerlemesinin nedeninin ihale yapılmaması olduğunu ve cami projesini Sur Yapı ortaklarının üstlendiğini söyledi.
19-05-2014
Bu haber toplam 2628 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?