En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Enerji 21.04.2018 06:55
Motorine 8 Kuruş İndirim Gelmesi Bekleniyor

Motorine 8 Kuruş İndirim Gelmesi Bekleniyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), yazılı bir açıklama yaparak motorin fiyatlarına litre bazında 8 kuruş indirim yapılmasının beklendiğini bildirdi..

 

 
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) resmi twittyer hesabından yazılı bir açıklama yaparak, gece yarısından itibaren motorinin pompa satış fiyatında 8 kuruş indirim uygulanmasının beklendiği açıkladı.
 
PÜİS'in açıklamasında, motorinin rafineri çıkış fiyatında beklenen değişiklik nedeniyle, 17 Mart 2017 tarihinden itibaren motorin grubunda lirer bazında 8 kuruş indirim beklendiği ifadeleri yer aldı.
 
Ayrıca açıklamada, benzin grubunda ise 16-17 Mart 2017 tarihlerinde fiyat değişikli beklenmediği belirtildi.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

PÜİS: Benzin ve Motorin Fiyatlarına 15 Kuruş Zam Bekleniyor


Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin ve motorinin litre fiyatında ortalama 15 kuruş zam yapılmasının beklendiğini duyurdu..

 

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) resmi Twitter ve Facebook hesaplarından yaptığı açıklamada, 6 Aralık Salı günü uygulanmak üzere, benzin ve motorin fiyatlarında litrede ortalama 15 kuruş zam beklendiğini bildirdi.

 

PÜİS en son 22 Kasım tarihinde yine sosyal medya üzerinden açıklamada bulunarak, benzinin litre fiyatına 15 kuruş, motorininin litre fiyatına ise 10 kuruş zam yapılmasını beklediklerini belirtmiş daha sonra akaryakıt dağıtım şirketleri ise benzinin litre fiyatında 16 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 11 kuruş zam yapıldığını duyurmuştu.

16-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?