En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Enerji 18.03.2018 15:54
Kars Sarıkamış'a 3 Gün Doğalgaz Verilemeyecek

Kars Sarıkamış'a 3 Gün Doğalgaz Verilemeyecek

Teröristler tarafından saldırı düzenlenen Bakü-Tiflis-Erzurum Doğalgaz Boru Hattı'ndaki patlama sonrasında başlatılan onarım çalışmaları sebebiyle Sarıkamış'a 3 gün doğalgaz verilemeyeceği açıklandı..

 

PKK mensubu teröristlerin Bakü-Tiflis-Erzurum Doğalgaz Boru Hattı'nda gerçekleştirdiği patlamanın ardından Kars'ın Sarıkamış ilçesine 3 gün doğalgaz verilemeyeceği açıklandı.
 
Kars-Ardahan Doğalgaz Dağıtım Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (KARGAZ) yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, patlama sebebiyle kesilen doğalgaz akışının onarım çalışmalarının tamamlanması sonrasında yeniden sağlanacağı bildirilirken bu sürete Sarıkamış ilçe merkezindeki abonelere 3 gün doğalgaz verilemeyeceği belirtildi.
 
Patlamanın olduğu bölgede onarım çalışmaları başlarken, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından daha önce yapılan açıklamada teröristlerin saldırısına uğrayan Bakü-Tiflis-Erzurum (Şah Deniz) Doğalgaz Boru Hattı'nda bakım çalışmaları sebebiyle zaten doğalgaz akışının durdurulmuş vaziyette olduğu belirtilmişti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eminönü Eyüp Tramvay Hattı Geliyor


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e gidecek bir tramvay hattı yapılacağını duyurdu..

 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak ve Haliç sahilden geçecek bir tramvay hattı yapılacağını açıkladı.
 
Eyüp İSKİ Hizmet Binası, Eyüp Ağaçlı, Akpınar ve Çiftalan Mahalleleri Atıksuyu ve Yağmursuyu Hattı Yapımı, Eyüp Akpınar Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve Kemerburgaz Mahallesi İçmesuyu Hattı Yapımının açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Kadir Topbaş, İslambey Mahallesi Atısuyu ve Yağmursuyu Hattı İnşaatı, Kemerburgaz Atıksu İnşaatı ve İslam Bey Yağmursuyu Tünel'inin de temeli atıldı.
 
Bugüne kadar İstanbul'a 98 milyar liralık yatırım yaptıklarını vurgulayan İBB Başkanı Kadir Topbaş, megakentin artık su probleminin olmadığını, leri biyolojik arıtma tesisleri sayesinde denizlerimize atık su dökülmediğini belirtti. 
 
İki metro hattının geçtiği Eyüp'ün yeni bir tramvay hattı ile Eminönü'ne bağlanacağını belirten İBB Başkanı Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e ulaşım sağlayacak yeni tramvay hattının Haliç sailden geçeceğini söyledi.
 
07-08-2015
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?