En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Enerji 18.03.2018 06:17
İstanbul Anadolu Yakası'nda Elektrik Kesintisi!

İstanbul Anadolu Yakası'nda Elektrik Kesintisi!

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

İstanbul'un Anadolu yakasında bazı trafo merkezlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yıllık bakım programı dahilinde 02-16 Mayıs tarihleri arasında 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek yerler şöyle:

2 Mayıs Pazartesi: Ümraniye Dudullu Çekmeköy sapağı, Kemerdere Meslek Lisesi ve civarı, Kemerdere Gürsel Sokak ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Dere Sokak ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Mavi Denge ve civarı, Çermikkent ve civarı, Korukent ve civarı, Evrensel ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Sinpaş ve civarı, 19 Mayıs Caddesi Hanımeli Sokak ve civarı.

3 Mayıs Salı: Ümraniye Aşağı Dudullu Bengisu Evleri ve civarı, Adem Yavuz Sağlık Ocağı ve civarı, PTT ve civarı, Menekşe Caddesi ve civarı, Karadeniz Caddesi Cem Sokak ve civarı, Çamgaz Mahallesi Uluç Caddesi ve civarı, Barış Caddesi ve civarı, Osmanlı Caddesi ve civarı, Aşağı Dudullu Vatan Caddesi civarı ve Aşağı Dudullu Cami Caddesi ve civarı.

4 Mayıs Çarşamba: Aşağı Dudullu Adem Yavuz Mahallesi Koçyiğit Sokak ve civarı, Dudullu Cemil Meriç Mahallesi Çayırönü Caddesi civarı, Cemil Meriç Mahallesi Çayırönü Hikmet Sokak ve civarı, Cemil Meriç Mahallesi eski Üsküdar Caddesi ve civarı ile İmam Safi civarı, Aşağı Dudullu Menekşe Caddesi ve civarı, Karanfil Sokak ve civarı, Dudullu Adem Yavuz Caddesi Abide Sokak ve civarı.

5 Mayıs Perşembe: Dudullu Merkez ve civarı, Hatipoğlu ve civarı, Gazi Korusu ve civarı, 4. Esenşehir Yakut Sokak ve civarı, Cengizhan Sokak ve civarı, Dudullu Bostancı Yolu Set Beton ve civarı, Dudullu Barem ve civarı, Ata Sitesi ve civarı, Esenşehir Evren Caddesi ve civarı, MEZ ve civarı.

6 Mayıs Cuma: Kemerdere Esenşehir Sinpaş ve civarı, İdealistkent ve civarı, Eltes ve civarı.

7 Mayıs Cumartesi: Kemerdere Evidea Sitesi ve civarı, Çetinkaya civarı Madenler Mahallesi Kaçmazoğlu Sitesi ve civarı, Çağatay Sokak ve civarı, Nihavent Sitesi civarı ve Madenler Perpim İş Merkezi civarı.

8 Mayıs Pazar: Madenler okul ve civarı, Aydınlık ve civarı, Dostaş Sitesi ve civarı, Çamder Sitesi ve civarı, Alpaslan Sitesi ve civarı, Sarı Belde ve civarı ve Teraziler Caddesi Algida.

9 Mayıs Pazartesi: Kemerdere Pınar Et ve civarı, 4. Esenşehir Yıldırım Sokak ve civarı, Kürkçüler Caddesi ve civarı, Ekops ve civarı, Fevzi Çakmak Caddesi ve civarı, Baraj Yolu Kürkçüler Caddesi ve civarı, Des Sanayi Sitesi ve civarı, Kemerdere Eltes ve civarı.

10 Mayıs Salı: Aşağı Dudullu Vatan Caddesi ve civarı, Karadeniz Caddesi ve civarı, Simpaş I. Etap civarı, Sinpaş II. Etap civarı, Cemil Meriç Mahallesi Atatürk Caddesi girişi ve civarı, Atatürk Caddesi Bahar Sanayi Sitesi ve civarı, Mevlana Caddesi ve civarı, Aynur Sokak ve civarı, Kartal Sokak ve civarı, Yeşildere Caddesi ve civarı, Şile Yolu BJK Tesisleri, Ihlamurkuyu Petrol Yolu Caddesi ve civarı, Dumlupınar Caddesi ve civarı.

11 Mayıs Çarşamba: Ihlamurkuyu İstanbul Çarşısı ve civarı, Petrolyolu Caddesi ve civarı, Eski Kadıköy Yolu ve civarı, Çakmak İkbal Caddesi girişi ve civarı, Çakmak Tepe Yolu civarı, Tepeüstü ve civarı, Tepeüstü Havuz ve civarı, Tepeüstü Real ve civarı, Çakmak Balkan Caddesi Küme Sokak ve civarı, Tepeüstü Suryapı civarı.

12 Mayıs Perşembe: Çakmak Balkan Caddesi Logosof Bilgisayar civarı, Balkan Caddesi Avea civarı, Balkan Caddesi Profilo Bosch ve civarı, Bayer İlaç civarı, Balkan Caddesi civarı, Ağaoğlu My City ve civarı, İtfaiye civarı, Horasan Caddesi ve civarı, Defne Sokak civarı, İkbal Caddesi Dadaloğlu Sokak ve civarı.

13 Mayıs Cuma: Çakmak İkbal Caddesi Hatboyu Kesişimi civarı, İkbal Caddesi Elmalı Sokak ve civarı, Çamlıkyurt Sitesi ve civarı, Kahraman Sokak civarı, Zengin Sokak ve civarı, Yukarı Dudullu Elalmış Caddesi, Berat ve civarı, Şenol Güneş Bulvarı ve civarı, Elalmış Caddesi Ordulular Sitesi ve civarı, Tatlısu Mahallesi Şimşek Caddesi Fakülteliler civarı, Uğur Arsa civarı, Yukarı Dudullu Akdağ Caddesi Cuma Sokak civarı.

02-16 Mayıs tarihleri arasında Ihlamurkuyu Altınşehir ve civarı, Yukarı Dudullu Tezcan Caddesi civarı, Okay Caddesi ve civarı, Aziz Bulvarı Helenium ve civarı, Tavukçuyolu civarı, Kıbrıs Caddesi ve civarı, Çetin Caddesi ve civarı, Çetin Caddesi, Köroğlu Sokak civarı.

15 Mayıs Pazar: Organize Sanayi Manas Dişli ve civarı, G-131 Sokak ve civarı, Kadosan Sanayi Sitesi ve civarı, Organize Sanayi ve civarı Marlas, Öztürk Plastik ve civarı, Mebla Plastik ve civarı.

16 Mayıs Pazartesi: Yukarı Dudullu Kumru Sokak ve civarı, Doğanevler Damsan Sokak ve civarı, Özbahçe Sitesi ve civarı, Yukarı Dudullu Şehit Burak Kurtuluş Caddesi Yayladere ve civarı, Şehit Burak Kurtuluş Caddesi başı ve civarı, Şahinkent Sitesi ve civarı, Meritlife Sitesi ve civarı, Elalmış Caddesi ve civarı, Şanlı Caddesi Defnekent ve civarı, Elalmış Caddesi Sevgi Sokak ve civarı, Edip Sokak ve civarı, Osmanlı Caddesi ve civarı, Aziz Bulvarı Hatboyu Hürçağrı sitesi ve civarı.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


Başakşehir, Kağıthane, Zeytinburnu, Esenler, Bayrampaşa, Sarıyer, Güngören, Eyüp ve Esenyurt ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak..

 

Başakşehir, Kağıthane, Zeytinburnu, Esenler, Bayrampaşa, Sarıyer, Güngören, Eyüp ve Esenyurt ilçelerinde 24 Mart Cuma günü yapılacak olan planlı bakım - onarım ve yatırım çalışmaları kapsamında elektrik kesintisi uygulanacağını duyuran Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), elektrik kesintisi programını ie şöyle açıkladı:

 

ESENYURT
09:00-17:00 saatleri arasında ATATÜRK Mh., BOĞAZİÇİ Sk., ADALET Sk., DAĞHAN Sk., AKARSU Sk., 
 
10:00-14:00 saatleri arasında YENİKENT Mh., 665. Sk., 678. Sk., 604. Sk., 677. Sk., 676. Sk., 603. Sk., 675. Sk., 
 
 
EYÜP
09:30-13:30 saatleri arasında AKPINAR Mh., 
 
09:30-21:00 saatleri arasında İHSANİYE Mh., İHSANİYE İSTANBUL Cd., GÖKKUŞAĞI Sk., KADIRGA Sk.,
 
 
GÜNGÖREN
10:00-16:00 saatleri arasında GENÇOSMAN Mh., DAVUTPAŞA Cd., ÜÇ ÇEŞMELER Sk., MERKEZ Mh., ATATÜRK Cd., TINAZTEPE Sk., 
 
10:00-15:00 saatleri arasında MERKEZ Mh., ZİYA PAŞA Cd.,
 
 
SARIYER
09:30-16:30 saatleri arasında USKUMRUKÖY Mh., ZEKERİYAKÖY Mh., 
 
 
BAYRAMPAŞA
09:00-13:00 saatleri arasında İSMET PAŞA Mh., TUNA Cd., YILMAZ Sk., FULYA Sk., MURATPAŞA Mh., İLHAN Sk., YAVUZ Sk., ÖZTUNÇ Sk., KALAMAN Sk., ŞEHİT CİHAN ERKAN Sk., 
 
 
ESENLER
09:00-17:00 saatleri arasında TUNA Mh., 711. Sk., 
 
 
ZEYTİNBURNU
10:00-13:00 saatleri arasında  VELİEFENDİ Mh., 75/1 Sk., 75/2 Sk., 75/2 ÇIKMAZI Sk., 75/3A Sk., 75/3 ARA Sk., 75 Sk., AHMET YESEVİ Sk., ŞEHİT MEHMET USLU Sk., SAHA YOLU Sk., ÇIRPICI Mh., YEŞİLYOL A Sk., YEŞİLYOL B Sk., YEŞİLYOL C Sk., YEŞİLYOL F ARA Sk., YEŞİLYOL F Sk., YEŞİLYOL G Sk., YEŞİLYOL Sk., 
 
 
KAĞITHANE
10:00-13:00 saatleri arasında EMNİYET EVLERİ Mh., AKARSU Cd., BADİ Sk., BERRAK Sk., BİTKİ Sk., BOZKURT Sk., ÇELEBİ MEHMET Cd., CEM SULTAN Cd., ÇİMEN Sk., DEĞİRMENCİ Sk., EMNİYET Cd., ERİŞ Sk., GÖRGÜ Sk., GÜVERCİN Sk., KALE Sk., KISIKLI Sk., NADİR Sk., NERGİS Sk., ÖRNEK Sk., ÖTÜGEN Sk., PEHLİVAN Sk., RENK Sk., ŞEHİT ŞENOL ÇOLAK Sk., ŞENER Sk., YAMAÇ Sk., YEŞİL KIBRIS Sk., YOLAÇAR Sk., SULTAN SELİM Mh., BANU Sk., BATANAY Sk., BATURAY Sk., BESTE Sk., BOYLU Sk., KOÇ Sk., ŞEHİT KARAKUŞLAR Cd., TUNA Cd., 
 
15:30-18:30 saatleri arasında GÜRSEL Mh., AKMER Sk., AYTAÇ Sk., BİLGEHAN Sk., BULUT Sk., ÇAYIRCIK Sk., CİHAT ÇIKMAZI Sk., DOĞANDERE Sk., ESKİ BEŞİKTAŞ Cd., FESLEĞEN Sk., GECE Sk., GÖKKUŞAĞI Sk., GÜLİSTAN Sk., İKRAM Sk., İMRAHOR Cd., KAFİYE Sk., KIRIM Sk., ÖZOĞUL Cd., RABAK Sk., ŞİMŞEK Sk., TESTİ Sk., YAĞIZ Sk., YANKI Sk., YÜCEL Sk., 
 
 
BAŞAKŞEHİR
09:00-15:00 saatleri arasında BAŞAK Mh., ERTUĞRUL GAZİ Cd., ALİ SOYLU Cd., YUNUS EMRE Cd.,
 
 
 
26-04-2011
Bu haber toplam 10251 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?