En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 09:47
Zetaş Grup Avrupa'daki Mimariyi Malatya'ya Getiriyor

Zetaş Grup Avrupa'daki Mimariyi Malatya'ya Getiriyor

Avrupa ve İstanbul'a sürekli iş seyahatlerine çıkan iş adamı Zeki Taşkıran, orada gördüğü mimari yapıları Malatya'ya getirmek için kolları sıvadı. Öncellikle alanında uzman, profesyonel bir ekip oluşturan Taşkıran, Zetaş Grup'u kurdu.

İnşaat sektörüne yönelik yapacağı çalışmalarla Malatya'da ilklere imza atmayı hedefleyen Zetaş, 2 yıl içerisinde özellikle konut sektöründe hızlı bir açılım gösterme amacında. Konut sektörünün ardından ticari tesis çalışmaları yapmayı da planlayan firma, inşaat ile birlikte otomotiv sektöründe de en iyisi olma yolunda ilerleyecek.

Avrupa'ya ve İstanbul'a iş seyahatlerinde bulunduğunu kaydeden  Zetaş Grup sahibi Zeki Taşkıran, "Yaptığım seyahatlerde Avrupa ve İstanbul'un gözde yerlerinde gördüğüm yapıların Malatya'da olmaması beni üzüyordu. Bir süre sonra, 'Neden olmasın' düşüncesiyle uzman bir ekip kurduk. Projeler geliştirip, gördüğüm konutları Malatya'ya taşımak için ekibimle kolları sıvadık" dedi. Taşkıran, "Bir bina hiçbir hatası olmasa da kötü olabilir; diğer taraftan mimarlığın tabularına karşı koyan bir bina mükemmelliğe ulaşabilir. Şirketimizin 1. yılında genç ve dinamik bir şirket olarak sektörümüzde kalıcı olmayı hedefleyip, yeniliklerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Bunu kaliteye ve kurumsallaşmaya verdiğimiz önemle başaracağız. Şirket olarak; teknolojinin sağladığı tüm olanaklardan azami şekilde faydalanmak, en güncel çalışma metotlarını kullanmak, işinde uzman, deneyimli, dinamik ve kendini geliştirebilen yönetici, mühendis ve kadrolarla çalışmak temel prensibimiz. Zetaş Grup ilkeli, tutarlı, ekip çalışmasına değer veren yönetim anlayışıyla, deneyimi ve birikimi çözüme dönüştüren, değer üreten ve fark yaratan bir firma olarak inşaat sektöründe daha uzun yıllar hizmet vereceği inancını taşıyorum" diye konuştu.

"İlklere imza atacağız"

Zetaş Grup'un Malatya'da ilkleri başaracağına inandığını dile getiren Zeki Taşkıran, "Yalıtım sistemlerini bütün binalarımızda kullanacağız. Projelerimiz arasında en dikkat çekeni ise ses ve ısı yalıtımını insan hayatına yaraşır bir şekilde dizayn etmek. Konutlarımızda küçük pencere sistemini tamamıyla değiştiriyoruz. Ayrıca yapılarımızda mümkün mertebe tuğla kullanmaktan kaçınacağız. Duvar yerine camekân sistemle konutlarımızı yapacağız. Böylelikle canlı ve ferah mekânların oluşmasını sağlamış olacağız. İnsanlarımızı dört duvar arasına tıkanmaktan kurtarmış olacağız. Konutlarımızı İmar Mevzuatı kapsamında yapılarımızı yüzde 30-40 oranında inşaat, yüzde 60-70 oranında ise yeşil alan olabilecek arsalar üzerine inşa edeceğiz. Böylece doğayla barışık bir neslin yetişmesine de katkı sunmuş olacağız" bilgisini verdi.

 "Şirketimiz maksimum kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöre müteahhitlik ve mühendislik hizmetini tam anlamı ile veriyor" diyen Taşkıran, şöyle devam etti: " Zetaş Grup'un faaliyet alanlarını inşaat, alt yapı ve harfiyat, otomotiv, iletişim, teknoloji, danışmanlık ve emlak oluşturuyor. Müşterilerimizin haklarına saygı duymak, çalışanlarımızın moral değerlerini artırmak, müşterilerimize ve prensiplerimize karşı yükümlü olduğumuz sorumluluklarımızı yerine getirmek, ekonomik, estetik ve emniyetli yapılar inşa ederek, güvenilir ve dürüst çalışma anlayışı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlamak belli başlı vizyon ve misyonumuzdur. 2 yıl içerisinde özellikle konut sektöründe hızlı bir açılım gösterip, birçok inşaatın yapımını sağlamayı hedefliyoruz. Konut sektörünün ardından ticari tesis çalışmaları yapmayı da planlıyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sektörüyle birlikte otomotiv sektöründe de en iyisi olma yolunda ilerleyeceğiz."


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Malatya Beydağı'nda 79 Konutu Satışa Çıkaracak


TOKİ, Malatya Beydağı Kentsel Yenileme Projesi Alt Gelir Grubu kapsamındaki 79 konutu satışa çıkaracağını duyurdu, vatandaşlar banka önünde sabahlamaya başladı..

 

Malatya Beydağı Kentsel Yenileme Projesi Alt Gelir Grubu kapsamında inşa edilecek olan toplam 79 konut açık satış usulü ile satışa çıkarıldı. Söz konusu TOKİ konutlarına talip olan vatandaşlar ise 26Kasım Cumartesi gününden itibaren başvuruları kabul edecek yetkili banka önünde sabahlamaya başladı.
 
28 Kasım- 30 Aralık 2016 tarihleri arasında başvuruların kabul eidleceği Malatya Beydağı Kentsel Dönüşüm Konutları projesindeki konutlara talip olan vatandaşlar  bankanın camına astıkları listeye sıraya girenlerin isimlerini yazıp, yanlarında getirdikleri battaniyelere sarınıp banka önünde bekliyor.
02-07-2010
Bu haber toplam 8994 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?