En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 22.12.2014 09:08
Yunus Evler'de 500 TL Taksitle Daireler

Yunus Evler'de 500 TL Taksitle Daireler

Taşyakan İnşaat'ın Bursa Yunuseli'nde hayata geçirdiği projede kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor.

 

Taşyakan İnşaat’ın yeni konut projesi kira öder gibi ev sahibi yapacak...
 
2005 yılında Ahmet Taşyakan tarafından kurulan Taşyakan İnşaat, Bursa’nın parlayan yüzü Yunuseli’nde 550 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Toplu taşımaya ve okullara yakın bir lokasyonda inşaatına başlanan Yunus Evler projesinde daireler 130 metrekare büyüklüğünde, 3+1 tipinde üretilecek. 18 ayda tamamlanacak site, kat sayıları farklı 20 bloktan oluşacak. Daire fiyatlarının 125 bin lira olarak belirlendiği projede, daireler için 35 bin peşinat ödenmesi halinde, kalan kısım aylık 500 lira taksitlerle ödenecek.
 
5 bin konut yaptı
 
TAŞYAKAN İnşaat firma sorumlusu Ali Taşyakan, 1978 yılından beri inşaat piyasası içinde bulunan şirketin daha önce Arslanlı İnşaat adı altında hizmet verdiğini belirterek, bugüne kadar Bursa’da 5 bine yakın konut inşa ettiklerini açıkladı. Yunus Evleri’nin kârlı bir yatırım olacağını ifade eden Taşyakan, projede site sakinlerine yetecek büyüklükte yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, doğalgaz kombili sistem, geniş balkonlar yaptıklarını ifade etti.
 
Villa satışları da sürüyor
 
ŞİRKETİN, ‘Daire fiyatına villa’ sloganıyla satışa sunduğu iki ayrı projesinde de satışlar devam ediyor. Taşyakan İnşaat, Kurşunlu’da denize sıfır, yüzme havuzlu 24 villa yaptı. Hemen teslim villalardan beş tane kalırken, fiyatları da 300 bin lira seviyesinden başlıyor. Bademli’de de Mudanya Yolu üzerinde Bursa manzaralı, 14 villadan oluşan projesinde son 8 villa sahiplerini bekliyor. Bu yıl sonunda teslim edilecek villaların fiyatları 375 bin lira seviyesinden başlıyor.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Çengelköy Park Evleri Hızla Yükseliyor


Aralık 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanan Çengelköy Park Evleri,Selimoğlu Group-Dosso Dossi-Demirland ortaklığında 86 villa ve 73 residence daire olarak hayata geçiriliyor..

 

Selimoğlu Group-Dosso Dossi-Demirland ortaklığı tarafından Çengelköy'de hayata geçirilmekte olan Çengelköy Park Evleri projesinin Aralık 2015 tarihiinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.
 
Çengelköy Park Evleri Hakkında
65 bin metrekarelik alanda 80 metrekare ile 595 metrekare arasında değişien alana ve 1+1'den 5+1'e farklı oda sayısına sahip 159 konuttan meydana gelen Çengelköy Park Evleri projesinde 86 villa ve 73 residence daire bulunuyor. Eşsiz Boğaz manzarası ile dikkat çeken projede yüzme havuzundan saunaya, fitness centerdan spor alanlarına pek çok sosyal kullanım alanı ile temizlikten concierge hizmetlerine pek çok hizmet de sunuluyor.
 
13-08-2011
Bu haber toplam 18450 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?