En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 17.03.2018 16:11
Yalıpark Residence'ta Örnek Daireler Hazır

Yalıpark Residence'ta Örnek Daireler Hazır

Hacısalihoğlu İnşaat'ın projelerinden olan Yalıpark Residence, seçkin konukların beğenisini topladı

Yalıpark Residence, hayranlık uyandıran örnek dairesiyle zor beğenenlere kapılarını açtı. Ev sahipliğini Erkan Hacısalihoğlu’nun yaptığı geceye proje ortaklarından ünlü işadamı Bülent Paksoy’un yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da seçkin konuklar katıldı. Büyük bir özenle ve ince zevkin ürünü detaylarla hazırlanan örnek daire, davetlilerden büyük beğeni topladı.

Hacısalihoğlu İnşaat tarafından projelendirilen Yalıpark Residence'ın panoramik manzaralı geniş teras dubleksleri ve müstakil ev ayrıcalığı yaşatan keyifli bahçe dubleksleri, evsahiplerinin yaşam kalitesini yükseltmek üzere tasarlanmış. Yalıpark Residence gerek dış cephesi, gerek iç mekanları, gerekse çok özel mimarisiyle birinci sınıf kaliteden ödün verilmeden inşa edilmiş. Özel inşaat teknikleriyle gerçek güvence sunan seçkin dubleksler, alanında lider markaların malzemeleriyle daire sahiplerinin özel tercihlerine uygun şekilde kişiye özel donatılmış. Ayrıca, geniş otopark ve özel yüzme havuzu da projeyi tamamlayan konforlu detaylar arasında.

Yalıpark Residence, İstanbul'un en seçkin ve merkezi semtlerinden biri olan Küçükyalı'da, ayrıcalıklı konumuyla da zor beğenenlerin takdirini kazanıyor. Deniz otobüsü, deniz taksi, hızlı tren, metro ve minibüs ile arabasız ulaşım kolaylığı sağlarken, hemen önündeki tekne barınağı sayesinde tekne sahiperine diledikleri an keyifli deniz yolculukları yapabilme ayrıcalığı da sunuyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yalıpark Residence'ta Lüks Daireler 400 Bin Dolar


Maltepe Küçükyalı'da 4 katlı 3 bloktan oluşan Yalıpark Residence'ta en ucuz konut 400 bin dolar, en pahalı konut ise 1 milyon 500 bin dolar olarak belirlendi.

Geçtiğimiz yıl temeli atılarak yapımına başlanan Yalıpark Konut Projesi'nde yaşam 15 Mayıs 2011'de başlayacak. Maltepe Küçükyalı sahilde Hacısalihoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Yalı Park Residence projesi 4 katlı 3 bloktan oluşuyor.

Yalıpark Residence'ta tüm daireler bahçe ve çatı dubleksi olarak tasarlandı. Projede toplam 28 konut bulunuyor. YalıPark Residence’ta 2 oda 1 salon konutlar 126 ila 132 metrekare, 3 oda 1 salon konutlar 139 ila 166 metrekare, 4 oda 1 salon konutlar ise 228 metrekare olarak tasarlandı.

Projedeki en ucuz konut 400 bin dolar, en pahalı konut ise 1 milyon 500 bin dolar olarak belirlendi.Bina betonarme karkas olarak yapılacak projesi şartlarına uygun olarak yükselen Yalıpark Residence'ta drenaj sistemi yapılarak kanala bağlandı. Tüm temel alanı bohçalama tekniği ile su yalıtımı yapıldı.. Binada kullanılacak malzemeler Bayındırlık Bakanlığı teknik şartnamesine uygun olacak. Yapılacak her türlü imalat Bayındırlık Bakanlığı Genel Şartnamesinde tarif edilen çerçevede yapılacak.

Yalıpark Residence İletişim Bilgileri:
 Web: www.yalipark.com/
 Telefon: 444 1 476

Kaynak: Milliyetemlak

01-02-2011
Bu haber toplam 22056 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?