En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 20.03.2018 15:48
Velia Port'na Ev Alana Araba Hediye

Velia Port'na Ev Alana Araba Hediye

Sistem Barter ve ASAD İnşaat tarafından Çerkezköy'de inşa edilmekte olan Velia Port projesinde konut satın almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor..

 

Sistem Barter ve ASAD İnşaat işbirliği ile Çerkezköy'de inşa eidlmekte olan 8 blokta toplam 320 dairenin yer aldığı Velia Port projesinden ev alanlara sıfır kilometre araba hediye edilecek.
 
İstanbul'a 45 dakika, Tekirdağ Çerkezköy'e 5 dakika mesafede bulunan Velia Port projesi Ev Almak isteyenlere cazip fırsatlar sunduklarını belirten Sistem Barter Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Besle, " Veliköy Belediyesinin de desteğiyle Organize Sanayi Bölgesi'nin hemen yanında inşaatına başladığımız projede Konut alacaklara cazip bir Yatırım imkanı sunuyoruz. 92 bin TL ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlara satışa sunduğumuz daireler 18 ay sonra sahiplerine teslim edilecek.
 
Projeden %10 peşinat ile Daire alınabilecek geri kalan kısım ise 36 ay sıfır Faiz avantajı ile ödenebilecek. Temmuz ayında temelini attığımız projede 5 ayda 160 Daire satısı gercekleşmiştir. 31 Aralık 2012 tarihine kadar projemizden daire alanlara herhangi bir çekiliş yada kura olmaksızın sıfır kilometre Chery Kimo marka bir araba hediye edeceğiz. Son dönemlerde cazibe merkezi haline gelen bölgede daire alanlar Kira geliriyle 8-10 yılda yatırımını amorti edebiliyor. Ayrıca üretim yapan pek çok fabrikanın buraya taşınmasıyla hareketlilik daha da artacak" diye konuştu.
 
VELİKÖY YENİ CAZİBE MERKEZİ
 
Velia Port projesinde 320 daire seçeneği yer aldığını ifade eden Besle, " 26 bin metre kare alanda kurulu Konut projesinde havuz, Fitness, Basketbol sahası, Tesnis Kortu, Açık Otopark ve Ticari alanlar mevcut. Namık Kemal Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi 2 binden fazla öğrencisiyle 2013-2014 eğitim yılında hemen yanı başımızda faaliyete başlayacak. Projenin hemen karşısına Tekno Park inşaatına başlanacak. Projeden direk TEM otoyoluna bağlanılabiliyor. Projemiz hızla gelişen Veliköy'ün yeni Toplu Konut alanında yer alıyor. Ankastreli olarak teslim edilecek dairelerde ebeveyn banyosu da mevcut" diye konuştu.
 
 
Velia Port İletişim:
Web : www.veliaport.com
Tel :  0282 747 60 03

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Babacan Port Royal Satış Ofisi 10 Aralık'ta Açılıyor


Küçükçekmece Sefaköy'de konumlandırılan Babacan Port Royal projesinin satış ofisi 10 Aralık Cumartesi günü özel bir etkinlikle açılacak..

 

Babacan yapı tarafından, İstanbul Küçükçekmece - Sefaköy'de hayata geçirilen Babacan Port Royal projesinin satış ofisi 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Kartaltepe, Malazgirt Cad. No:7 34295 Küçükçekmece/İstanbul adresinde gerçekleştirilecek olan özel bir etkinlikle açılacak.
 
Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ve Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan'ın da katılımıyla 11:00 - 18:00 saatleri arasında  gerçekleştirilecek olan açılış kokteyli herkese açık olacak.
 
14 yıldır güvenilir ve nitelikli yapılar üreten Babacan Holding'in İstanbul Atatürk Havalimanı karşısında konumlandıracağı altın değerindeki yeni projesi 'Babacan Port Royal'in merakla beklenen satış ofisi yarın hizmet vermeye başlayacak.
 
04-12-2012
Bu haber toplam 3057 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?