En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 02:18
Velia Port Daireleri Araba Hediyeli

Velia Port Daireleri Araba Hediyeli

Sistem Barter ve ASAD İnşaat tarafından Çerkezköy'de inşa edilmekte olan Velia Port projesinde 31 Aralık 2012 tarihine kadar daire alan tüm müşterilere son model Chery Kimo marka bir araç hediye ediliyor..

 

Sistem Barter ve ASAD İnşaat işbirliği ile Çerkezköy'de inşasına başlanan Velia Port projesindeki daireler, 31 Aralık 2012 tarihine kadar çekilişsiz kurasız son model bir Chery Kimo hediyeli.  
 
Toplam 8 blok ve 320 dairelerden oluşan projeden yararlanacaklara önemli imkanlar sunduklarını belirten Sistem Barter Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Besle, "Veliköy Belediyesi'nin de katkıları ile sanayi alanının hemen yanında yapacağımız konutlardan alanlara iyi bir yatırım vaat ediyoruz. 92 bin ila 325 bin TL'den satışa sunduğumuz daireler 18 ay sonra maliklerine verilecek. Projeden yüzde 10 peşinat ile daire alınabilecek, kalan bölümü de 36 ay sıfır faiz ile ödenebilecek. Temmuz ayında temelini attığımız projede 5 ayda 160 daire satışı yapılmıştır. 31 Aralık 2012 tarihine kadar projemizden daire alanlara herhangi bir çekiliş ya da kura olmaksızın son model Chery Kimo marka bir araba hediye edeceğiz. Bu aralar çekim alanı haline gelen bölgede daire alanlar kira geliriyle 8-10 senede yatırımını amorti edebiliyor. Ayrıca üretim yapan pek çok fabrikanın buraya taşınmasıyla hareketlilik daha da artacak." dedi.
 
Velia Port'ta 320 daire seçeneği yer aldığını aktaran Besle, "26 bin metrekare alanda kurulu projede havuz, basketbol sahası, tesnis kortu, açık otopark ve ticari alanlar bulunuyor. Namık Kemal Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi 2 bini aşkın öğrenci ile seneye eğitime başlayacak. Projenin hemen karşısına Tekno Park yapılacak. Projeden direk TEM otoyoluna bağlanılabiliyor. Projemiz süratle ilerleyen Veliköy'ün yeni toplu konut alanında yer alıyor. Ankastreli olarak teslim edilecek dairelerde ebeveyn banyosu da mevcut." ifadelerini kullandı.
 
 
Velia Port İletişim:
Web : www.veliaport.com
Tel :  0282 747 60 03

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Babacan Port Royal Satış Ofisi 10 Aralık'ta Açılıyor


Küçükçekmece Sefaköy'de konumlandırılan Babacan Port Royal projesinin satış ofisi 10 Aralık Cumartesi günü özel bir etkinlikle açılacak..

 

Babacan yapı tarafından, İstanbul Küçükçekmece - Sefaköy'de hayata geçirilen Babacan Port Royal projesinin satış ofisi 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Kartaltepe, Malazgirt Cad. No:7 34295 Küçükçekmece/İstanbul adresinde gerçekleştirilecek olan özel bir etkinlikle açılacak.
 
Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan ve Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan'ın da katılımıyla 11:00 - 18:00 saatleri arasında  gerçekleştirilecek olan açılış kokteyli herkese açık olacak.
 
14 yıldır güvenilir ve nitelikli yapılar üreten Babacan Holding'in İstanbul Atatürk Havalimanı karşısında konumlandıracağı altın değerindeki yeni projesi 'Babacan Port Royal'in merakla beklenen satış ofisi yarın hizmet vermeye başlayacak.
 
12-12-2012
Bu haber toplam 4620 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?