En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 24.02.2018 10:08
Star Towers'ta Kiralık 3+1 Daireler

Star Towers'ta Kiralık 3+1 Daireler

Kadınlara pozitif ayrımcılık yapan konut projesi Star Towers’ta satılan dairelerin yüzde 35’inin tapusu kadınların oldu.

Evin tapusunu kadının üzerine yapandan tapu masrafını almayan Star Towers yönetimi böylece pek çok kadını ev sahibi yaptı.

Red Star’ın Patronu ve RDS & Reform İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özbek, Esenyurt’taki Star Towers projesi ile kadınları konut sahibi yaptı. 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen ve 582 konuttan oluşan projede kadınlara pozitif ayrımcılık ilkesini benimseyen Özbek, "Konutlarımızda yaşayacak kadınlarımızı mutlu etmek demenin aileyi mutlu etmek demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, özellikle kadınlarımıza bu projede özel ayrıcalıklar yaptık. Evinin tapusunu karısının üzerine yapanlardan

tapu bedelini almadık. Böylece satılan dairelerin yüzde 35’i kadınların üzerine yapıldı" dedi.

Geçen ay başlanan Star Towers projesine yurtiçi ve yurtdışından ciddi talep geldiğini belirten Nedim Özbek, özellikle Almanya, Belçika, Nijerya, ABD, İngiltere’den yoğun talep aldıklarını söyledi. Özel koşullarla satışa sundukları Star Towers’ın gerek oturum amaçlı gerekse yatırım amaçlı konut alacak herkesin yüzünü güldürecek bir proje olduğuna dikkat çeken Özbek şunları söyledi: "Bunu gören pek çok kişi Star Towers’ta konut sahibi oldu. Bugüne kadar dairelerin yüzde 40’i satıldı."

Maliyetine yakın satışın yapıldığı Star Towers Projesi’nin hem oturacak aileleri mutlu edecek hem de alıcılarına karlı bir yatırım imkanı sunacağını dile getiren Nedim Özbek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bölgedeki fabrikalarda çalışan personelin hiçbiri burada oturmuyor. Yaptığımız çalışmalarda nitelikli konutlar olursa oturacaklarını biliyoruz. Bu nedenle, yatırım amacıyla konut alanların kiracılarını da bizler bulacağız. 2+1 daireler minimum 1 Bin TL, 3+1 daireler ise Bin 500 TL den kiralanacaktır. Bu

bilgiyi de alıcıların bilmesini istiyoruz zira 2 yıl sonra konutunuz kendini ödeyecek."


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin Fikirtepe Yatırımı: Velvet Towers


Palma D'oro May İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Velvet Towers projesi Katar Kraliyet Ailesi üyelerinden Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin 600 milyon dolarlık yatırımı ile yükselecek..

 

Katar Kraliyet Ailesi üyelerinden Şeyh Abdulaziz Al Thani'nin 600 milyon dolarlık yatırımı ile inşa edilecek olan Velvet Towers projesi, Kraliyet ailesinin Türkiye'deki ilşk yatırımı olarak dikkat çekiyor. Kentsel dönüşüm alanı Fikirtepe'de konumlanmakta olan Velvet Towers projesi tamamlandığında Fikirtepe'nin en lüks projesi olmayı hedefliyor.
 
Palma D'oro May İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Velvet Towers projesi 26 katlı 3 blok olarak planlandı. Toplam 1.260 konut ve 564 hak sahibinin bulunduğu Velvet Towers projesinde 500 ve 700 metrekarelik 18 penthouse daire de yer alacak. İnşaat seviyesi yüzde 50'ye ulaştıktan sonra satışa açılacak olan Velvet Towers projesinin 2018 yılında tamamlanması planlanıyor.
 
Metrekare birim fiyatının 10 bin lira seviyesinden başlaması planlanan Velvet Towers projesinde 6'ncı kattan sonra Kalamış yat limanından, Bakırköy sahiline kadar uzanan bir deniz manzarası bulunacak.
 
10-12-2010
Bu haber toplam 12402 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?