En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 21.03.2018 03:26
Semerkand Yapı Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisi Hizmete Açıldı

Semerkand Yapı Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisi Hizmete Açıldı

Semerkand Yapı, Gayrettepe'de geliştireceği proje hakkında hak sahibi vatandaşları bilinçlendirmek için Semerkand Yapı Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisi'ni hizmete açtı..

 

25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Semerkand Yapı, vatandaşları kentsel dönüşüm konusunda bilgilendirmek amacıyla Gayrettepe’de yapacağı kentsel dönüşüm çalışmaları için 'Semerkand Yapı Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisi'ni hizmete açtı.
 
Gayrettepe'de SemerkandLine Gayrettepe projesini hayata geçirmek için harelete geçen Semerkand Yapı, söz konusu kentsel dönüşüm irtibat ofisini Mevlüt Pehlivan Caddesi'nde açtı.
 
Vatandaşın bilinçlenmesi halinde kentsel dönüşümün önünün açılacağını vurgulayan Semerkand Yapı İş Geliştirme Grup Başkanı Çetin Çapan, söz konusu irtibat ofisinde öncelikli olarak 25 binada yaşayan hak sahibi vatandaşların  proje ile ilgili sorulaırnın yanıtlanacağını söyledi.
 
İrtibat ofisinin açılışı, İş Geliştirme Grup Başkanı Çetin Çapan, Genel Koordinatör Cabir Bayrak ve Proje Geliştirme Direktörü Zafer Kırbıyık'ın da bulunduğu Semerkand Yapı'nın üst düzey yöneticileri ile Gayrettepe sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
Açılışta açıklamalarda bulunan  Semerkand Yapı İş Geliştirme Grup Başkanı Çetin Çapan, kentsel dönüşümün ihtiyaç olduğunu ancak buna rağmen anlaşmaların kolay sağlanamadığını bu durumun da vatandaşın bilinçlenmesi ile aşılacağını söyledi.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Pana Yapı Brooklyn Dream'de Lansman Öncesi Fırsatlar İçin Son Günler


Pana Yapı tarafından Fikirtepe’de inşa edilecek olan Brooklyn Dream projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlar için son sünlere girildi.i

 

48 metrekare alanlı  1+0’dan, 244 metrekare alanlı 4+1 dairelere kadar, 5 farklı tipte tasarlanan dairelerin yer aldığı Brooklyn Dream projesinde konutların yanı sıra mağazalar, kafeler ve restoranlar da bulunacak. 2 blok olarak planlanan ve toplam 650 ünitenin yer alacağı Brooklyn Dream projesinde çeşitli sosyal olanaklar da bulunacak.
 
 
1+0- 48metrekare, 1+1 dairelerin 61-68 metrekare, 2+1 dairelerin  94-115 metrekare, 3+1  dairelerin 150 metrekare, ve 4+1 dairelerin ise 228-244metrekare alana sahip olduğu Brooklyn Dream projesinde Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Plan’ında Prestij Caddesi'nde konumlanıyor.
 
 
 
22-06-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?