En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 17:25
Satışa Çıkan Yeni Konut Projeleri

Satışa Çıkan Yeni Konut Projeleri

İstanbul son dönemde satışa sunulan yeni konut projeleriyle doğal bir şantiyeyi andırıyor.

 

HEDEF YURT DIŞI
Tahincioğlu Gayrimenkul, Ataşehir'deki Palladium Tower projesinin temelini atmak için gün sayıyor. 220 milyon dolarlık yatırımla hayata geçmesi planlanan proje, Nisan 2014'te tamamlanacak. A plus ofis konseptinin en son trendlerine sahip olan Palladium Tower'ın, özellikle ulusal ve uluslararası kurumsal şirketlerin ilk tercihi olması hedefleniyor.
 
MAÇKA'DA ARMANİ İMZASI
Astaş Holding ve Armani/ Casa işbirliğiyle hayata geçirilen Maçka Residences, 10 değişik tipte 170 rezidans dairesi içeriyor. 2012'de hayata geçecek olan projede, mutfaktan parkeye, vitrifiyeden armatüre, tekstilden mobilyaya tüm detaylar Armani/ Casa tasarımıyla şekillenecek.
 
FİNANSIN MERKEZİNDE
Sarp Group, yeni finans merkezine komşu Ataşehir'de, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat işbirliğiyle Sarphan Finans Park projesine başladı. Proje rezidans, otel, ofis ve AVM'den oluşuyor. 340 konutun bulunduğu projede, dairelerin büyüklükleri 40 ila 173 metrekare arasında değişiyor. Ofis bloğunda 123 büro bulunuyor.
 
EVLER 1 YIL SONRA TAMAM
Ispartakule'de Doğu İnşaat, Precast, Tuna GYO ve Üstünler Yapı ortaklığıyla inşa edilen 1stanbul projesi, Ekim 2012'de teslim edilecek. Bin 188 konutluk projede 1+1 daireler 129 bin TL, 2+1 daireler 151 bin TL, 3+1 daireler 221 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
ŞEHİR KURUYOR
Egeyapı Group'un Avrupa'nın en büyük karma inşaat projesi Batışehir, 818 bin metrekarelik alanda hayat bulacak. İçerisinde 3 bin 123 adet konut ve rezidans, otel, ofis, özel eğitim kompleksi, alışveriş çarşısı, kulüp binası ve spor salonları yer alacak. Proje tamamlandığında 15 bin kişinin yaşayacağı bir kent haline gelecek. Dairelerin fiyatları 141 bin ila 589 bin TL arasında değişiyor.
 
KENDİ ADANIZ OLACAK
Sultanbeyli'de Sinpaş Yapı'nın hayata geçirdiği Liva İstanbul projesi, toplam 700 konuttan oluşuyor. İki yılda tamamlanması düşünülen proje, 17 bin metrekare yeşil alana sahip olacak. Projede büyük bir gölet ve içerisinde adalar yer alacak. Daire fiyatları ise 145 bin ila 729 bin TL arasında.
 
HALKALI'DA TASARRUF DEVRİ
Halkalı'da Evostar projesini yapacak olan Soyak, bölgeye tasarruflu konutlar kazandıracak. Güneş panelleri ile elektriğini kendisi üretecek projede, az su ile yetişebilen bitkiler kullananılacak. Bin konuttan oluşacak projede daire fiyatları 81 bin ila 266 bin TL arasında farklılık gösteriyor.
 
Takvim

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
06-10-2011
Bu haber toplam 9795 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?