En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » ParkAvenue 21.12.2014 14:48
ParkAvenue Kısa Süre İçinde Satışa Sunulacak

ParkAvenue Kısa Süre İçinde Satışa Sunulacak

Ankara Yenimahalle'de YDA Grup tarafından 2000 konutluk bir proje olarak hayata geçirilecek ParkAvenue, kısa süre içinde lansa edilecek..

 

YDA Grup tarafından Ankara Yenimahalle'de  40 katlı 18 blokta yer alan 2.000 konut olarak hayata geçirilecek ParkAvenue projesi 2 etap halinde inşa edilecek. Aynı zamanda örnek bir kentsel dönüşüm projesi olacak ParkAvenue adındaki projede 50 adet de cadde mağazası bulunacak.
 
Milliyet'ten Yavuz Karaman'ın haberine göre,  Ankara'nın en büyük karma projesi olacak ParkAvenue  hakkında bilgi veren YDA Grup Proje Sorumlusu Veysel Arslan, kendilerine ayrılan arsada inşaata başlamadan önce kentsel dönüşüm kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne verdikleri tüm taahhütleri yerine getirdiklerini söyledi.
 
Yenimahalle’de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bağlantı yollarının kesişme noktasında yükselecek ParkAvenue projesini anlatan Arslan, projede 90.000 metrekarelik yeşil alan, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, kreş, hobi merkezi, açık hava sineması, hobi bahçeleri, doğal yaşam alanları bulunacağını ve projede byük daireleirn yer alacağını belirtti.
 
Arslan, "3+1 dairelerin fiyatları 400 bin lira seviyesinde olacak. Projede 24 ayda inşaatı tamamlamayı planlıyoruz. Proje 2 metro istasyonunun ortasında yer alıyor. Burası 5 yıl içinde Ankara’nın en çok değerlenen bölgelerinden biri olacak” dedi.
 
Projedeki dairelerin orta sınıfa hitap edeceğini belirten Arslan kısa süre içinde lansman gerçekleştirip satışlara başlyacaklarını ifade etti.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sunset Park Caddebostan'da Fiyatlar 652.500 Liradan Başlıyor


Bağdat Caddesi'nde, Akfen ve Kentpark gayrimenkul tarafından inşa edilmekte olan Sunset Park Caddebostan projesi, yeşil kentsel yenileme projesi olarak yükseliyor..

 

Bağdat Caddesi'nde çevre dostu yeşil bina kriterlerine göre Kentpark Gayrimenkul-Akfen Yapı Ortaklığı tarafından hayta geçirlmekte olan Sunset Park Caddebostan projesi İstanbul'un ilk yeşil kentsel yenileme projesi olarak yükseliyor.
 
Yeşil bina sürecinin Altensis firmasının danışmanlığında yürütüldüğü Sunset Park Caddebostan'da ev sahiplerine düşük enerji faturaları avantajı sağlanıyor. 35 daire ve 3 dükkandan meydana gelen proje 15 milyon liralık yatırımla yükseliyor. deniz manzarasına sahip olan dairelerin yanı ısra şık mağaza ve restoranların yer aldığı projede daireler ankastre mutfak ürünleri ile birlikte teslim ediliyor.
 
Sunset Park Caddebostan Daire Fiyatları
Daire fiyatlarının 652 bin 500 liradan başladığı Sunset Park Caddebostan'da 75 metrekare 1+1 dairelerin yanı sıra 3+2 ve 4+2 konut seçenekleri sıralanmakta olup yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.
 
 
 

Proje: ParkAvenue
Tüm Haberler: ParkAvenue Haberleri
Yapan Firma: YDA İnşaat
Proje Telefonu: 0 312 459 44 00
Web Sitesi : www.yda.com.tr
Tıkla Mail Gönder: info@yda.com.tr
31-01-2014
Bu haber toplam 8112 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?