En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » ParkAvenue 29.01.2015 12:18
ParkAvenue Kısa Süre İçinde Satışa Sunulacak

ParkAvenue Kısa Süre İçinde Satışa Sunulacak

Ankara Yenimahalle'de YDA Grup tarafından 2000 konutluk bir proje olarak hayata geçirilecek ParkAvenue, kısa süre içinde lansa edilecek..

 

YDA Grup tarafından Ankara Yenimahalle'de  40 katlı 18 blokta yer alan 2.000 konut olarak hayata geçirilecek ParkAvenue projesi 2 etap halinde inşa edilecek. Aynı zamanda örnek bir kentsel dönüşüm projesi olacak ParkAvenue adındaki projede 50 adet de cadde mağazası bulunacak.
 
Milliyet'ten Yavuz Karaman'ın haberine göre,  Ankara'nın en büyük karma projesi olacak ParkAvenue  hakkında bilgi veren YDA Grup Proje Sorumlusu Veysel Arslan, kendilerine ayrılan arsada inşaata başlamadan önce kentsel dönüşüm kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne verdikleri tüm taahhütleri yerine getirdiklerini söyledi.
 
Yenimahalle’de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bağlantı yollarının kesişme noktasında yükselecek ParkAvenue projesini anlatan Arslan, projede 90.000 metrekarelik yeşil alan, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, kreş, hobi merkezi, açık hava sineması, hobi bahçeleri, doğal yaşam alanları bulunacağını ve projede byük daireleirn yer alacağını belirtti.
 
Arslan, "3+1 dairelerin fiyatları 400 bin lira seviyesinde olacak. Projede 24 ayda inşaatı tamamlamayı planlıyoruz. Proje 2 metro istasyonunun ortasında yer alıyor. Burası 5 yıl içinde Ankara’nın en çok değerlenen bölgelerinden biri olacak” dedi.
 
Projedeki dairelerin orta sınıfa hitap edeceğini belirten Arslan kısa süre içinde lansman gerçekleştirip satışlara başlyacaklarını ifade etti.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Papatya Park Residence'ta 40 Ay 0 Faiz


Beylikdüzü'nde yükselmekte olan Papatya Park Residence projesinde satış süreci devam etmekte olup fiyatlar 168 bin 60 lira seviyesinden başlangıç gösteriyor..

 

Düzlem - Döğme ortalığı tarafından Beylikdüzü'nde 45 bin metrekarelik alan üzerinde 1.140 adet konut ve 40 adet ticari ünite olarak hayata geçirlmekte olan Papatya Park Residence projesinde fitness center, sauna, Fin hamamı, yüzme havuzları,oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, restoranlar ve kafeler gibi ekstra donatı ve birimler de bulunuyor.
 
3 etap olarak hayata geçirlmekte olan Papatya Park Residence projsinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer almakta olup şu an sadece 1 oda 1 salon dairelerin satışı sürüyor.  2 oda 1 salon dairelerin Şubat ayında satışa açılacağı prjede 1+1 dairelerin fiyatları ise 168 bin 60 lira seviyesinden başlıyor. Projede 40 ay vade farksız ödeme seçeneği ile ev sahibi olunabiliyor.
 
Papatya Park Evleri'nin teslim tarihi ise Nisan 2017 olarak belirlendi.
 
 
 

Proje: ParkAvenue
Tüm Haberler: ParkAvenue Haberleri
Yapan Firma: YDA İnşaat
Proje Telefonu: 0 312 459 44 00
Web Sitesi : www.yda.com.tr
Tıkla Mail Gönder: info@yda.com.tr
31-01-2014
Bu haber toplam 9012 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?