En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 06:20
Özdilek Eskişehir Loft

Özdilek Eskişehir Loft

Özdilek Grubu tarafından Eskişehir'de hayata geçirilen Loft Projesi'nde konut fiyatları 223 bin lira ile 404 bin lira arasında değişiyor..

 

Eskişehir'in en eski sanayi tesislerinden eski un fabrikası Özdilek Grubu tarafından şehrin lüks konut projelerinden birine dönüştürüldü. Eskişehir'deki kentsel dönüşüm kapsamında atıl durumdaki sanayi tesisin konuta çevrilmesine karar verilmesiyle birlikte Özdilek Grubu arsayı satın alarak Eskişehir Loft Projesi adıyla ilk konut projesine başladı. Tarihi dokusu korunarak modernize edilen yapının Eskişehir'in en lüks konut projelerinden biri olması bekleniyor. 
 
16 milyon TL'ye mal oldu 
Porsuk Çayı'na yürüme mesafesinde olan proje arsa payı hariç 16 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek. AVM ve spa merkezinin yanı sıra projede her daireye iki kapalı, iki açık otopark yeri ve bir depo alanı sunuluyor. Projedeki konutların fiyatı 223 bin TL ile 404 bin TL aralığında değişiyor. Fabrikanın hemen yanında bulunan iki katlı yönetim binası ise müze kafeye dönüştürüldü. Fabrikanın eski halinin fotoğraflarla anlatıldığı müze kafe, 73 konutluk projenin sosyal alanlarından biri olarak tasarlandı. Projede yer alacak spa merkezi ise sıfırdan bir bina olarak projeye eklendi. Eski binadan yeni binaya açılan geçiş yolu ile tarihi ve modern yapılar birleştirilmiş oldu. 
 
Modern havayı pekiştirecek 
Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, "Loft Projesi ile fabrika ve endüstriyel yapıların yoğunlukta olduğu Tepebaşı bölgesi günümüzde modern Eskişehir'in Avrupai ve entelektüel havasına uygun modern bir bölgeye dönüştü. Aynı zamanda bir üniversite kenti de olan Eskişehir, Loft projesi ile sahip olduğu modern havayı pekiştirecek" diye konuştu.
 
Kaynak: Sabah

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Loft Up Şubat Sonunda Teslim Edilecek


Ümraniye Şerifali'de Türkiye Finans Merkezi'nin yanı başında Tatar Yapı projesi olarak yükselen Loft Up projesinde teslimler Şubat sonunda başlayacak..

 

Ümraniye Şerifali bölgesinde Türkiye Finans Merkezi'nin yanı başında Tatar Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan Loft Up projesinde tammaı 1+1 tipinde ve home ofis konseptinde 150 bağımsız birim bulunuyor. Daire alanlarının 140 metrekare ile 190 metrekare aarsında değiştiği Loft Up projesi 7.60 tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor.
 
 
Ferah, konforlu ve İstranbul'un en merkezi iş lokasyonlarından birinde yaşama/çalışma imkanı sunan Loft Up projesinde 143 metrekarelik en küçük dairede 543 metreküp gerçek yaşam alanı bulunuyor. Loft Up/7.60'da teslimlerin ise Şubat ayı sonunda başlaması bekleniyor.
26-07-2012
Bu haber toplam 10767 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?