En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 17:18
Oto World Asya'nın Temeli Atılıyor

Oto World Asya'nın Temeli Atılıyor

Has Şirketler Grubu ve Evra Group İş Ortaklığı tarafından Pendik'te hayata geçirilecek olan Oto World Asya AVM'nin temeli 1 Aralık'ta düzenlenecek törenle atılacak..

 

Anadolu Yakası'nın ilk ve tek oto AVM'si olacak Oto World Asya'nın temelleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin ve Evra Group Başkanı Hasan Topaloğlu'nun katılacağı özel bir törenle atılacak.
 
Tarih : 1 Aralık 2012 Cumartesi
 
Saat : 13:00 Kokteyl
 
13:30 Temel Atma Töreni
 
Adres : Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri, Sabiha Gökçen Havaalanı Karşısı Pendik/İstanbul
 
Tel : +90 216 392 22 22 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kadıköy'de Temel Çalışması Sırasında İstinat Duvarı Çöktü


Kadıköy'de Fenerbahçe Mahallesi Kuru Kahveci Sokak'ta meydanagelen olayda bir inşaatın temel çalışması sırasında istinat duvarı çöktü..

 

İstanbul Kadıköy'de Fenerbahçe Mahallesi Kuru Kahveci Sokak'ta 13 kasım Pazar günü meydana gelen olayda, bir inşaatın temel çalışmaları sırasında istinat duvarında çökme meydana geldi. 
 
Kentsel dönüşüm kapsamında yeniden inşa edilecek olan bir binanın temel çalışmalarının yapıldığı sırasıda istinat duvarının çökmesi sonucu, inşaat alanının yanında bulunan ve temeli zarar gören bir apartman tahliye edildi. Söz konusu apartman belediye ekipleri tarafından can ve mal güvenliği açısından tedbir amaçlı mühürlendi.
 
Öte yandan çökme sonucu toprak altında kalan 2 iş makinesinin gömüldüğü yerden çıkarılmasına yönelik çalışmaların devam ettiği açıklandı.
30-11-2012
Bu haber toplam 3591 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?