En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 25.02.2018 09:40
Oto World Asya'da 24 Ay 0 Faiz Fırsatı

Oto World Asya'da 24 Ay 0 Faiz Fırsatı

Has Şirketler Grubu ve Evra Group İş Ortaklığı tarafından Pendik'e inşa edilmekte olan 365 ticari alanın yer aldığı Oto World Asya'da lansmana özel yüzde 30 peşinat ve 24 ay 0 faizle vadelendirme imkanı sunuluyor..

 

Has Şirketler Grubu ve Evra Group İş Ortaklığı tarafından 170 milyon lira yatırım bedeliyle Pendik'te inşa edilmekte olan Oto World Asya projesinde 137 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen toplam 365 adet ticari birim yer alıyor. 
 
Anadolu Yakası'nın ilk otomobil AVM'si olan ve hafriyat çalışmalarının devam ettiği Oto World Asya projesinin temelleri 1 Aralık 2012 tarihinde atılacak. 
 
Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan  projede metrekare birim fiyatları 2 bin 500 liradan başlıyor. Lansman dönemine özel yüzde 30 peşinatla 24 ay sıfır faizle vade yapılıyor. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

FETÖ'nün Marmaris'teki Otelinde Altın Bulunamadı


96 ton altın olduğu iddia edilen FETÖ’cü Akın İpek’e ait Marmaris'teki Angel's Peninsula Otel'inde yapılan altın arama çalışmaları sona erdi..

 

Tasarruf  Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından el konulan FETÖ’cü Akın İpek’e ait Marmaris'teki Angel's Peninsula Otel'inde 96 ton altın gömülü olduğu iddiaları nedeniyle başlatılan arama çalışmaları sona ererken söz konusu otel ve çevresinde altına rastlanmadığı bildirildi.
 
İpek Koza Holding'e el konulması sonrasında kayyum heyeti tarafından Angel's Peninsula Otel'ine 9 Aralık 2015'te Adem Erdagöz'ü Genel Müdür olarak atandı. Daha sonra da yine kayyum kararı ile Erdagöz’ün işine son verildi.
 
Erdagöz, geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir mektup yazarak söz konusu otel arazisinde 96 ton altın gömülü olduğunu iddia etti ve altının piyasa değerinin 13 milyar lira olduğunu ve oteldeki kayyumun altının bulunmasını engellediğini belirtti. Bu konuda sismik raporlar olduğunu de beliten  Erdagöz, kendisine susması için 5 milyon dolar rüşvet teklif edildiğini, reddettiği için de işine son verildiğini söyledi.
 
İddia üzerine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından MTA ekiplerine kazı çalışması yaptırılan otel ve çevresinde Erdagöz’ün iddia ettiği altınlara rastlanmadı.
 
Ayrıca, otelin yönetimini elinde bulunduran TMSF ise Erdagöz hakkında savcılığa, otel parasından 200 bin lirayı zimmetine geçirdiği ve yakınlarını otelde kayıt dışı olarak konaklatığı gerekçeleri ile suç duyurusunda bulundu.
 
26-11-2012
Bu haber toplam 3987 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?