En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 22.03.2018 11:36
Oksizen Konakları 890 Bin Dolara 5+1 Dubleks

Oksizen Konakları 890 Bin Dolara 5+1 Dubleks

Sarıyer'de inşa edilen Oksizen Konakları projesinde dubleks sahiplerine sunulan özel bahçeler olacak.

Eroğlu Yapı’nın Sarıyer’in tam merkezinde, Sarıyer Çayırbaşı tünelinin hemen yanı başında ve boğaza 10 dakikalık yürüme mesafesinde 20 bin metrekarelik arazi üzerine konumlandırdığı Oksizen Konakları’nda 287 metrekare (5+1) ve 222 metrekare (4+1) ölçülerinde iki farklı tip konut seçeneği bulunuyor.

Projeyi tercih eden sakinler; Zen Bahçesi’nin yanı sıra tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı havuzlar, fitness center, Cafe Oksizen gibi pek çok sosyal imkandan da faydalanabilecek.

Oksizen Konakları projesinin dikkat çeken bir diğer özelliği ise dubleks sahiplerine sunulan özel bahçeler olacak. Bahçe dublekslerinin yanı sıra teras dubleks sahiplerinin kullanabileceği kendilerine özel bahçeleri bulunacak. Projede ayrıca her daireye ait 2 adet kapalı otopark bulunuyor.

222 metrekare 4+1 teras dubleks konutlarının 670 bin dolar, 287 metrekare 5+1 bahçe dubleks konutlarının ise 890 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Oksizen Konakları’nda müşterilere ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Teslim tarihine kadar 2009 yılının fiyatlarının geçerli olacağı projede peşin ödemeyi tercih eden kişiler, yüzde 10 indirimden faydalanabiliyor. Projenin ödemelerinde ayrıca, 120 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.Kaynak : Hürriyet Emlak Yasam Eki


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Vakıf GYO İzmir Konak Projesi'nde Yeni Gelişme


Vakıf GYO'nun İzmir Konak'ta hayata geçireceği yeni karma yaşam alanı İzmir Konak Karma Projesi'nin yönetim hizmetleri için Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. ile anlaşma sağlandı..

 

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), İzmir’in Konak ilçesi Mersinli Mahallesi'de 8601 ada, 1 parselde hayata geçireceği İzmir Konak Karma Projesi'nin yönetim hizmeti işi için Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. firması ile anlaştığını açıkladı.
 
Vakıf GYO'dan yapılan konuya ilişkin açıklamada yapılan ihale sonucunda anlaşma sağlanan Proplan Proje Yönetim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. firması ile sözleşme imzalanmasına karar verildi.
 
Karma yaşam alanı olarak tasarlanan  Vakıf GYO İzmir Konak projesi, kentin en önemli lokaysonunda yükselecek olup Alsancak, Konak ve Mavişehir gibi yerleşim bölgeleri ile üniversitelere yakın olacak.
 
 
22-05-2010
Bu haber toplam 8199 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?