En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Emlak Projeleri 18.03.2018 23:29
Ntepe'de 127 Bin TL'ye Satılık Daireler

Ntepe'de 127 Bin TL'ye Satılık Daireler

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'taki projesi NTepe'de son 40 daire kaldı.

Özyurtlar Şirketler Grubu’nun indirim kampanyasının geçerli olduğu bir diğer proje ise Ntepe. Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği nokta olan Bahçeşehir Bulvarı üzerinde yapılan Ntepe’de 400 dairenin 360 tanesi satılmış durumda. Kalan 40 daire ise cazip fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Toplam 15 bin metrekare alana kurulan ve merkezi konumuyla dikkat çeken Ntepe’de, 400 konutun yanısıra, 40 ofis, 40 adet de dükkân bulunuyor. Hayatın bu yıl eylül ayında başlayacağı Ntepe’de yüzde 10’luk indirim yapıldı. İndirim sonucunda Ntepe’de 1+1 daireler 127 bin liradan, 2+1 daireler 237 bin liradan, 2+1 teraslı daireler 247 bin liradan, 3+1 dairelerse 267 bin liradan satılıyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ntepe Evleri'nde Yaşam Başladı


Özyurtlar İnşaat'ın inşa ettiği Ntepe projesinde daireler sahiplerine teslim edildi.
Bahçeşehir Bulvarı üzerinde inşa edilen Ntepe’de evler sahiplerine teslimedildi. 40 ofis, 40 da dükkanın yer aldığı Ntepe, bulunduğu bölgeyi kısa sürede hareketlendirdi.
 
Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt ve Bahçeşehir’in kesiştiği noktada inşaa edilen Ntepe’de, evler sahiplerine teslimedildi. Böylece şirket, 400 aileyi daha ev sahibi yaptı. Projede 40 ofis, 40 adet de dükkan bulunuyor. Kuru temizlemecisinden kuaförüne, hipermarketinden restoranına birçok işletmenin bulunduğu ticari alanlar kısa sürede bulundukları bölgeye hareket getirdi. 
 
Tesco Kipa’nın yanı sıra Onur Market ve Marmaris Büfe gibi alanında bir numara olan kuruluşların da projede yer aldığını söyleyen YönetimKurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Ticari alanlardan Bahçeşehir, Esenyurt ve Beylikdüzü’nde yaşayanlar da faydalanıyor. Bu sayede bulunduğumuz bölge hareketlendi, ikinci elde konutlar inanılmaz değerlendi” dedi.
 
İkinci el hareketli
 
Konutlar kadar ofis ve dükkanların da ikinci elde ve kiralamada yoğun ilgi gördüğünü belirten Tamer Özyurt, “Ticari alanlarımız merkezi bir noktada kendi işinin sahibi olmak ya da geleceğe yatırımyapmak isteyenlere hitap ediyor. Dükkanların aylık kirası 2 bin liradan başlıyor” dedi. Özyurt buradan aldıkları güçle yeni projelerin yapımına hız vereceklerini de söyledi.
27-04-2011
Bu haber toplam 12363 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?